تحصیل در انگلستان

۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۹۱ نظرات انگلستان

تحصیل در انگلستان (Study in UK)

تحصیل در انگلستان - تحصیل در انگلیس

ممکن است تا به حال برای ادامه تحصیل به فکر کشورهای مختلفی افتاده باشید. انگلستان ، چین ، آلمان ، کانادا و …، قطعا انتخاب دانشگاه و کشور مقصد برای تحصیل یکی از اساسی ترین موارد در تعیین آینده شما می باشد. انتخابی که درست یا اشتباه آن شاید به معنای تغییر سرنوشت شما باشد. اینکه که در سبد نتایجتان دست به سمت کدام مورد برده و آن را انتخاب کنید نیاز به تحقیق کافی و ماهرانه ای دارد. کدام؟؟ “تحصیل در انگلستان” ، “تحصیل در چین” ، “تحصیل در کانادا” ، “تحصیل در آلمان” و یا …

بدیهی است که باید دقت زیادی کرد و تلاش زیادی نمود تا بهترین انتخاب را داشت. ما قصد داریم در این مقاله باتوجه به تجربه، دانش و مهارتی که در طی این سال ها کسب نموده ایم یک ذهنیت اولیه و اصولی در مورد تحصیل در انگلستان به شما دهیم تا بتوانید تصمیمی بهتری را جهت آینده تحصیلی خود اخذ نمایید.

 چرا برای تحصیل به انگلستان برویم؟ 

سالانه ۴۳۸.۰۰۰ دانشجوی خارجی در بریتانیا مشغول به تحصیل هستند که از این بین حدودا ۳۰۰.۰۰۰ دانشجو به تحصیل در انگلستان مشغول می‌ باشند. دلیل این امر نیز واضح است. تجربه، دانش و اعتماد‌به‌نفس حاصل از تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان، یاریگر دانشجویان در خلق آینده‌ای روشن است.

مزایای سیستم آموزشی انگلستان

سیستم آموزش عالی انگلستان در تمام جهان مشهور است.

سیستم آموزش عالی انگلستان از بهترین نظام‌های آموزشی جهان به شمار می‌رود و همواره در رده‌بندی‌های جهانی موفق به کسب جایگاه‌های بسیار خوبی شده‌است. دانشگاه‌های انگلستان در رده‌بندی جهانی آموزش عالی مجله تایمز در سال ۲۰۱۸، موفقیت‌های زیر را کسب کردند:

 • کسب ۳ مقام برتر در میان ۱۰ دانشگاه برتر (دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج در این میان ۲ دانشگاه برتر جهان اعلام شدند.)
 • کسب ۷ مقام برتر در میان ۵۰ دانشگاه برتر

کیفیت تحصیلی تضمین‌شده
 • تضمین کیفیت تحصیلی دانشگاه‌های انگلستان در جهان مشهور است. تمامی دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلستان بر اساس استانداردهای دقیقی که توسط دولت انگلستان وضع‌شده اداره می‌شوند، بنابراین می‌توان اطمینان داشت که بهترین خدمات آموزشی پشتیبانی تحصیلی و منابع در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.
 • دولت انگلستان فهرستی از دانشگاه‌ها و کالج‌هایی که به رسمیت می‌شناسد را منتشر کرده است، بدین ترتیب می‌توان اطمینان داشت که دانشگاه مورد انتخاب دانشجو تمامی آزمون‌های کیفیت تحصیلی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌است.

فهرست کامل دانشگاه‌ها و کالج‌هایی که مجاز به اعطای مدرک تحصیلی هستند (و با نام مجموعۀ رسمی ‘Recognised Bodies’ شناخته می‌شوند) در اینجا قابل‌دسترسی است.

 • همچنین به دلیل شهرت انگلستان در انجام بهترین پژوهش‌های جهان، در دانشگاه‌های این کشور می‌توان به به‌روزترین امکانات دسترسی داشت. انگلستان به لحاظ کیفیت آثار پژوهشی در جهان رتبۀ اول را کسب کرده و از آمریکا پیشی گرفته‌است. این امر به دلیل کسب تقدیرنامۀ موضوعی است که به‌عنوان شاخص کیفیت آثار پژوهشی در نظر گرفته می‌شود. عملکرد قیاسی بین‌المللی پایگاه پژوهشی انگلستان، گروه کسب‌وکار، نوآوری و مهارت.
 • برخی دانشگاه‌ها و کالج‌ها به نام «مجموعۀ ثبت‌شده» (Listed Bodies) معروف‌اند. در این مراکز دروس ارائه می‌شوند ولی مدرک تحصیلی از یکی از مراکز عضو مجموعۀ رسمی اخذ می‌شود و این بدین معناست که دانشجو در این دانشگاه‌ها به تحصیل می‌پردازد اما برگزاری و ارزیابی امتحانات نهایی و کارهای کلاسی توسط یکی از دانشگاه‌های عضو مجموعۀ رسمی انجام می‌شود.

هزینه زندگی در انگلستان

این مقاله را از دست ندهید! در این مقاله با هزینه های زندگی در انگلستان در لندن و خارج لندن به خوبی آشنا خواهید شد.

نظام آموزشی در انگلستان

 • نظام آموزشی انگلستان به‌گونه‌ای طراحی‌شده که دانشجو را به طرح سؤال، بحث و گفتگو و ارائۀ نظرات ترغیب می‌کند.
 • در دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلستان، تلفیق دانش عملی دانشجویان با ارائۀ کنفرانس‌ها و سمینارها، شیوه‌های آموزشی نوین و محیط آموزشی پیشرفته‌ای را برای دانشجویان خلق می‌کند.
 • فرصت‌های بسیار زیادی برای کسب تجربۀ عملی وجود دارد. در بسیاری از رشته‌ها امکان گذراندن دورۀ کارورزی برای دانشجو فراهم شده‌است و گذراندن چنین دوره‌هایی نقش بسزایی در کسب مدرک تحصیلی برای آن‌ها دارد. در بسیاری از این دوره‌ها اعتبارنامۀ حرفه‌ای نیز به دانشجویان اعطا می‌شود.
امکان انتخاب و قابلیت تغییر
 • یکی از مزایای آموزش عالی انگلستان این است که دانشجو در آن‌ها این امکان را دارد که علایق خود را دنبال کند.
 • رشته‌های تحصیلی ارائه‌شده بسیار متنوع‌اند. از رشته‌های بسیار سنتی تا رشته‌های جدید و پیشرفته، از ساخت بازی‌های رایانه‌ای گرفته تا کسب‌وکار .  رشتۀ تحصیلی مورد علاقۀ خود را در اینجا بیابید.
 • بسیاری از رشته‌های تحصیلی ماژول‌هایی modules (در این مورد بزودی مقاله ای در سایت درج خواهد شد) را در اختیار دانشجو قرار می‌دهند. این ماژول‌ها در حقیقت به دانشجو این امکان را می‌دهند که از میان دروس مختلف، دروسی را که مطابق با برنامه‌اش است را انتخاب کند.

از تجربۀ فراموش‌نشدنی حضور در دانشگاه‌های انگلستان لذت ببرید.

 • انگلستان با کسب رضایت بیش از ۹۰ درصد از دانشجویانش در حوزه تجربیات دوران دانشجویی در میان کشورهای انگلیسی‌زبان موفق به کسب بیشترین امتیاز در حوزۀ رضایتمندی دانشجویان خارجی شده‌است.
 • در دوران دانشجویی سبک زندگی فوق‌العاده‌ای را در انگلستان تجربه خواهید کرد: فضاهای سبز بسیار زیبا، اماکن تاریخی، زندگی شهری و موسیقی و فرهنگ.

 

آیندۀ خود را به دست خود بسازید.

 • بر اساس پژوهش‌های شورای فرهنگی انگلستان در سال ۲۰۱۵، ۳۸ درصد از برندگان جایزۀ نوبل که خارج از کشور خود تحصیل کرده‌اند، در انگلستان تحصیل نموده‌اند.
 • تحصیل در انگلستان، با تجارب متحول‌کننده‌ای که برای دانشجویان فراهم می‌کند، موفقیت آنان را در آینده شغلی‌شان تضمین می‌کند.

ما دلایلی دیگر بر نیز برای تحصیل در انگلستان داریم.

ما معتقدیم انگلستان بهترین مقصد شما برای تحصیل است.  دلایل خود برای تحصیل در انگلستان را در زیر برای شما آورده ایم :

۱- زبان: یکی از مهمترین دلایل برای تحصیل در انگلستان این است که  انگلستان یک کشور انگلیسی زبان است. آیا تا بحال آن را با دیگر کشورهای اروپایی مقایسه کرده اید؟ انگلیسی زبانی است که همین الان هم شما کمی آنرا می‌دانید. یک زبان بین‌المللی است که در اینترنت، علوم، تکنولوژی، هنر، تجارت، گردشگری و غیره از آن استفاده می‌شود. انگلیسی زبانی است که در ۱۰۵ کشور جهان صحبت می‌شود!

۲- فاصله: آیا تا بحال به این مسئله فکر کرده اید که چقدر انگلستان به ایران نزدیک است. آن را با دیگر کشورهای انگلیسی زبان مثل استرالیا، آمریکا، کانادا، و زلاندنو مقایسه کنید. فاصله کم، زمان و هزینه تردد شما و خانواده شما از ایران را کاهش میدهد و زندگی را در حین تحصیل برایتان خوشایندتر می کند. ( آیا شما این موضوع را دلیلی برای تحصیل در انگلستان می دانید؟)

۳- تجربه: مؤسسات و دانشگاههای انگلستان بیش از صد سال است که پذیرای دانشجویان خارجی می باشد. آنها تجربه زیادی در برآوردن نیازهای دانشجویان خارجی دارند، شما و مشکلاتتان را راحت درک می کنند.

۴- کیفیت: مؤسسات و دانشگاههای انگلستان از بالاترین استانداردهای کیفی درسطح جهانی برخوردارند. مسلما شما نمی خواهید پس از صرف این همه هزینه و انرژی از دانشگاهی فارغ التحصیل شوید که کیفیت آن زیر سوال باشد!

۵- ورودی: در انگلستان بیش از ۲۵۰۰ مؤسسه آموزشی پذیرای دانشجویان خارجی هستند. معمولاً امتحان ورودی (کنکور) وجود ندارد. در صورتی که شما دارای پیش‌نیازهای لازم باشید، ما قطعاً شما را وارد یکی از بهترین دانشگاه و مراکز آموزشی خواهیم کرد.

۶- مدرک تحصیلی: مدرک تحصیلی که شما در انگلستان با آن فارغ التحصیل می شوید در تمام دنیا معتبر خواهد بود در واقع برگ برنده در دست شما خو اهد بود.

تحصیل در انگلیس

۷- کار: پس از فارغ‌التحصیلی، مدرک تحصیلی شما از انگلستان، پایه‌ای محکم برای ساختن آینده کاری ‌تان در ایران، انگلستان و یا هر نقطه دیگری از جهان خواهد بود. ( آیا می دانستید نظام آموزشی انگلستان کوتاه ترین مسیر ممکن را برای شما فراهم می کند  تا بتوانید وارد دنیای کار شوید. )

۸- مدت تحصیل: اگر انگلستان را با دیگر کشورهای دنیا مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که دوره لیسانس در اکثر کشورها ۴ سال است، در حالی که در انگلستان تنها ۳ سال به طول می انجامد و  فوق‌لیسانس تنها ۱ سال به درازا می‌کشد که این مساله خود از لحاظ شهریه و هزینه زندگی به نفع شما است. ( از دید ما این یکی از دلایل بسیار مهم برای تحصیل در انگلستان می باشد. )

۹- بیمه درمانی: دانشجویان خارجی با پرداخت هزینه ای نا چیز از بیمه درمانی در انگلستان برای طول مدت تحصیل برخوردار خواهند شد.

۱۰- اجازه کار: معمولاً به دانشجویان خارجی ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار داده می‌شود تا برای خود کمی درآمد کسب کرده و یا آن را صرف هزینه‌های زندگی‌شان کنند.

۱۱- نحوه تدریس: مؤسسات و دانشگاههای انگلستان از روش‌های آموزشی و آزمایشی مختلفی استفاده می‌کنند. آن‌ها از آخرین تکنولوژی و اطلاعات سود می‌برند.

هزینه تحصیل در انگلستان

این مقاله را از دست ندهید! در این مقاله با هزینه های تحصیل در انگلستان در رشته ها و مقاطع مختلف به خوبی آشنا خواهید شد.

۱۲- جامعه: انگلستان کشوری بین‌المللی برای تحصیل و همچنین سفر و زندگی می باشد. انگلستان دارای جامعه‌ای  با افراد گوناگون و روشنفکر و جامعه‌ای است با فرهنگ‌های متعدد، فقط چنین جامعه ای می تواند پذیرای افراد خارجی باشد تا شما در آن احساس غربت نکنید.

۱۳- تفریح: در انگلستان فرصت‌های بسیاری برای استفاده از تفریحات، ورزش، محل‌های تفریحی و دیدنی وجود دارد. دانشجویان خارجی می توانند در اوقات فراغت از این فرصت ها بهره مند شوند.

۱۴- سفر: بازدید از شهرها و روستاهای انگلستان آسان و ارزان است زیرا مسافت زیادی بین آن‌ها وجود ندارد و شما می توانید از تخفیف دانشجویی برخوردار شوید. شما همچنین می‌توانید ظرف چند ساعت با اتوبوس، قطار یا قایق به دیگر کشورهای دیدنی قاره اروپا سفر کنید و از بودن در آن و دیدن آنها لذت ببرید.

۱۵- تنهایی بی تنهایی: بیش از ۲۵۰۰۰۰ هزار دانشجوی خارجی در انگلستان وجود دارد. ایرانیان زیادی نیز در انگلستان وجود دارند که یا مشغول کسب و کارند یا تحصیل، شما در انگلستان تنها نیستید .

برچسب ها
191 نظرات
 1. ایرج

  سلام.من ۲۶ سالمه و لیسانس شیمی کاربردی هستم.معدل دیپلم ۱۶ و معدل لیسانس ۱۵ . برای داروسازی میتوانم اقدام کنم؟هزینه تحصیلی و هزینه مسکن چقدر میشود؟

  پاسخ
  1. Safir Admin

   سلام
   براي فوق ليسانس داروشناسي و يا داروسازي صنعتي مستقيم ميتونيد وارد بشيد،
   ولي اگر داروسازي بخواهيد بخونيد بايد از اول پيش دانشگاهي بخونيد كه بخاطر سن امكانش ضعيفه،
   هزينه تحصيل و مسكن بر اساس انتخاب شما متفاوت خواهد بود،
   مزيت فوق ليسانس اينه كه يكساله است و هزينه تحصيل و زندگي جمعا حدود ٢٥٠٠٠ تا ٣٠٠٠٠ پوند خواهد شد

   پاسخ
 2. نیلوفر

  سلام ببخشید من رشتم انسانیه و سال دبیرستانم معدلم شدیدا افت کرد. و امسال برای مدرک بین المللی زبان میخوام اقدام کنم.بنظرتون میتونم از اکسفورد یا منچستر و یا کمبریج در رشته حقوق پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  1. Safir Admin

   سلام
   ورود به اين دانشگاهها معمولا شرايط معدلي خاص و بالا دارند و بيشتر براي دانش آموزاني كه در مدارس انگلستان تحصيل كرده باشند و حداقل پيش دانشگاهي را در انگلستان گذرانده باشند شرايط ورود بهتر خواهد بود، در صورتيكه تاكيد بر ورود به اين دانشگاهها داريد پيشنهاد ميشود دوره دو ساله Alevel را در انگلستان بگذرانيد

   پاسخ
 3. نیلوفر

  در ضمن ۱۸سالمه

  پاسخ
 4. پگاه میانجی

  سلام ، وقت بخیر
  من دانشجوی ترم ۳ رشته زیست شناسی هستم آیا امکانش هست برای رشته دندانپزشکی یا پزشکی اقدام کنم ، هزینه تقریبیش چقدر میشه ؟

  پاسخ
  1. Safir Admin

   باسلام بله ورود به رشته هاي مورد نظر با احراز شرايط و گذراندن دوره هاي پيش نياز ممكن است

   هرینه ها : https://safirsayee.com/medical-courses/

   پاسخ
 5. غزاله

  سلام، من ۲۴ سالمه فوق لیسانس معماری دارم، خواستم بدونم برای دکتری چطوری باید اقدام کنم؟ و هزینه دانشگاه و زندگی چقدر میشه حدودا؟
  ممنون

  پاسخ
  1. Safir Admin

   باسلام و تشكر از پيام شما،
   دوست عزيز با توجه به اينكه دكتري در كشور انگلستان معمولا تماما تحقيقات محور
   (By research)
   است ، لازم است كه از طرف متقاضيان پروپوزال و يا طرح تحقيقاتي اوليه(اين طرح ميتواند ادامه پايان نامه يا پروژه فوق ليسانس و يا يك طرح جديد باشد) ارائه شود تا پس از ارسال از طرف موسسه به اساتيد و دانشگاههاي مختلف ، و جلب نظر تأييدي و موافق پروسه پذيرش آغاز شود، همراه بودن مقالات بين المللي در روند مثبت كار تأثير بسزايي خواهد داشت و همچنين براي رشته هاي معماري ارائه سوابق و نمونه كارها نيز تأثير گذار خواهد بود.

   پاسخ
 6. یاسمین

  سلام عذر میخوام صحت داره که المان برای پذیرش دانشگاهاش فقط دیپلم ریاضی یا تجربی رو میپذیره؟من رشتم علوم انسانیه یعنی نمیتونم پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  1. Safir Admin

   حوزه فعاليت موسسه سفيرساعي كشورهاي انگلستان، چين و افريقاي جنوبي ميباشد
   در صورت تمايل ميتوانيد رزومه كامل خود را براي ما به ادرس https://safirsayee.com/assesment-form/ ارسال فرماييد ، همكاران ما در حوزه المان با شما تماس خواهند گرفت

   پاسخ
 7. Pingback: هزینه تحصیل در انگلستان ( Cost of Study ) - موسسه سفیر ساعی

 8. المیرا

  سلام.برای فوق لیسانس ودکترای علوم تغذیه درانگلستان شرایط خاصی هست یا نه؟مثلا شرط سن معدل و…سوال دیگه اینکه آیا شما برای ویزای کار داروساز وهمچنین اقامت دائم اقدام میکنید؟؟

  پاسخ
  1. Safir Admin

   با سلام و احترام
   -شرايط عمومي فوق ليسانس و دكتراي اين رشته نيز مانند باقي رشته ها بوده و تفاوت چنداني ندارد،
   كه توضيحاتي در بخش هاي مربوطه در اين سايت داده شده است،
   در مورد شرط معدل: اين موضوع بسته به دانشگاههاي مختلف متفاوت است، مطمئنا معدل هاي پايين تر انتخاب هاي محدودتري خواهند داشت.
   در مورد شرط سني: اين سوْال خيلي كلي است به اين دليل كه شرايط افراد مختلف با هم متفاوت است، خيلي از آيتم ها مانند سوابق كاري و علمي در جواب اين سوْال دخيل هستند ولي مطمئنا فرد به فرد جوابها متفاوت خواهد بود

   -در مورد ويزاي كار و اقامت هم موسسه برنامه اي ندارد.

   پاسخ
 9. مهدی

  سلام من دانشجویه سال ۴ پزشکی هستم و معدل ۱۵ دارم.برای تخصص میتونم در انگلستان اقدام کنم؟شرایطش چجوریه؟

  پاسخ
  1. Safir Admin

   باسلام و احترام
   براي تخصص پزشكي در انگلستان لازم است پس از فراغت از تحصيل در ايران و اخذ مدرك پزشك عمومي، در امتحانات Plabشركت كنيد، )اين آزمونها به معادل سازي شرايط شما براي دانشگاههاي پزشكي در انگلستان كمك ميكند) در صورت قبولي در امتحان اول و دوم و دارا بودن مدرك زبان آيلتس ٧ شرايط بررسي مدارك شما و در صورت امكان مصاحبه ها آغاز ميشود و در صورت كسب امتيازات لازم در دانشگاه يا مركز آموزشي -درماني مشغول خواهيد شد

   پاسخ
 10. محمدمهدی

  سلام من امسال کنکور دادم ولی از نتیجش اصلا راضی نیستم میخواستم ببینم میتونم تو انگلستان از دوره پیش دانشگاهی شروع به تحصیل کنم ؟؟؟
  شرایط رفتن به اونجا چیه ؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون.

  پاسخ
  1. Safir Admin

   سلام دوست عزيز
   شما ميتوانيد دوره پيش دانشگاهي را در كالج هاي معتبر بين المللي در انگلستان بگذرانيد،
   بسته به رشته مورد براي ادامه تحصيل دوره هاي پيش دانشگاهي foundation يكساله و يا Alevelدوساله پيشنهاد ميشود،
   در صورت نياز به اطلاعات بيشتر ميتوانيد با مشاورين ما تماس حاصل فرماييد و حتما پيشنهاد ميكنيم وركشاپ هاي ما را از دست ندهيد.
   https://safirsayee.com/workshop

   پاسخ
 11. نیما کشوری

  سلام وقت بخیر ببخشید یه سوالی داشتم
  من میخوام هم برای تحصیل و هم برای زندگی به انگلستان بیام و سال دوم دبیرستان رشته ریاضی ام چطوری میتونم وارد انگلستان بشم

  پاسخ
  1. Safir Admin

   شما براي ادامه تحصيل در انگلستان ميتوانيد در كالج هاي معتبر شبانه روزي وارد شويد، در حال حاضر امكان ثبت نام براي ترم زمستان امكانپذير است،
   در صورت نياز به اطلاعات بيشتر ميتوانيد با مشاورين ما تماس حاصل فرماييد و حتما پيشنهاد ميكنيم وركشاپ هاي ما را از دست ندهيد.
   https://safirsayee.com/workshop

   پاسخ
   1. آیدا

    با عرض سلام.
    میشه راجب هزینه ی این کالج های شبانه روزی دوره ی دبیرستان توضیح بدین. ممنون!

    پاسخ
 12. امیر

  سلام خسته نباشین
  من ۲۳سالمه دیپلمه تجربی دارم سال ۹۶ هم کنکور دارد ولی رتبه ی خوبی نیاوردم ک بخوام پزشکیو دندون بخونم
  میخواستم ببینم میتونم برم انگلستان ادامه تحصیل بدم ؟

  پاسخ
  1. Safir Admin

   سلام دوست عزيز
   براي شرايط سني شما در صورتي كه بتوانيد نمره زبان مورد نظر را داشته باشيد إمكاني براي ورود به دوره هاي
   Foundation پزشكي و يا داروسازي فراهم شده است

   در صورت نياز به اطلاعات بيشتر ميتوانيد با مشاورين ما تماس حاصل فرماييد و حتما پيشنهاد ميكنيم وركشاپ هاي ما را از دست ندهيد.

   https://safirsayee.com/workshop

   پاسخ
 13. نیما کشوری

  من میتونم رشته ی خودمو ادامه بدم یا حتمن باید تغییر رشته بدم

  پاسخ
 14. Werya

  با عرض سلام شب و روزتون خوش
  بنده دانشجوی کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی میکروبیولوژی هستم
  سوالم اینه که بنده میتوانم برای کارشناسی ارشد علوم پایه ی پزشکی(ایمنولوژی،بیوشیمی بالینی،میکروبیولوژی پزشکی) در دانشگاههای انگلستان اقدام بکنم ولی با نمره
  IETLS هشت ممکنه بورسیه scholarships به من بدهند با سپاس از پاسختون

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   باسلام و عرض ادب
   دوست عزيز
   امكان انتخاب رشته هاي ذكر شده براي شما در مقطع فوق ليسانس وجود دَارد، ولي متاسفانه در مقطع فوق ليسانس به خاطر يكساله بودن،كمتر به دانشجويان بورسيه تعلق ميگيرد

   پاسخ
 15. میلاد

  سلام خسته نباشید.من کارشناسی مهندسی مواد تو دانشگاه دولتی تموم کردم.معدل لیسانسم ۱۵ و یه مقاله ISI دارم.خواستم ببینم واسه ادامه تحصیل تو انگلستان کدوم شهر و دانشگاه صلاحه و اینکه آیا میشه فاند گرفت یا فقط تحصیل با پرداخت شهریه امکان پذیره؟ ممنون

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   باسلام و عرض ادب
   دوست عزيز
   امكان انتخاب رشته هاي ذكر شده براي شما در مقطع فوق ليسانس وجود دَارد، ولي متاسفانه در مقطع فوق ليسانس به خاطر يكساله بودن،كمتر به دانشجويان بورسيه تعلق ميگيرد

   پاسخ
 16. عليرضا

  سلام خسته نباشيد. من امسال كنكور دادم و وضعيت مناسبي دارم كه مي تونم در دانشگاه هاي معتبر پزشكي بخونم.نمره ي ديپلمم هم ١٩.٥هست. فقط زبانم خيلي قوي نيست. اگر بخواهم در انگلستان پزشكي بخونم بايد چيكار كنم؟آيا باز بايد كالج برم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   سلام دوست عزيز
   در حال حاضر براي ورود به دانشگاه در رشته پزشكي گذراندن دوره پيش نياز يك تا دوساله لازم است،
   در صورتي كه آيلتس بالا داشته باشيد ممكن است در بعضي موارد راههاي جداگانه اي براي دانش اموزان ممتاز ترتيب داد.

   پاسخ
 17. امیر علی

  سلام.
  من فارغ التحصیل کارشناسی فیزیک هستم. ارشد هم قبول شدم. هر دو سراسری.
  معدل لیسانس ۱۴
  یک مقاله بین المللی
  یک کتاب حل تمرین
  یک اختراع ثبت نشده ولی اجرایی شده
  چندین ترم سابقه استاد حل تمرین دارم
  حداقل ۴ توصیه نامه هم میتونم ارائه بدم.
  برای دریافت بورسیه، چه دانشگاه‌هایی رو پیشنهاد میکنید. برای ترم پاییز یا نهایتا زمستان.

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   متاسفانه براي دريافت بورسيه براي دانشگاههاي انگلستان با توجه به شرايط خاص احتمال ضعيف وجود دَارد،
   ولي براي دانشگاههاي معتبر چين با رنگينك بالاي جهاني امكان پيگيري وجود دَارد، در صورت تمايل رزومه كامل خود را براي ما ايميل بفرماييد
   info@safirsayee.com

   پاسخ
 18. yo

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بپرسم که دوره A level که دو ساله هست دقیقا معادل چه بخشی از دوره دبیرستان اینجا میشه؟( واسه دندانپزشکی منظورمه) فقط چهارم هستش؟ یا اینکه بخشی از سال های قبل هم دربر میگیره؟ یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه بعد از این دوره که تموم شد برای ورود به دانشگاه های دندانپزشکی غیر از اونایی که ukcat نیاز دارن بقیه چه معیارهایی رو در نظر میگیرن؟

  بعد راستی ظاهرا شنیدم دوره a level دو بار ثبت نام میکنن یه بار سپتامبر و بار دیگه ژانویه درسته؟ اگه یه نفر بخواد از ژانویه شروع کنه برنامه درس هاش با دوره سپتامبر چه فرقی داره؟ مثل قضیه ترم اول و دوم مدارس خودمونه که ترم دوم هم ثبت نام میکنن؟ترم اولش چی میشه؟ ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   با سلام

   دوره A-level دو ساله هست که معادل سال یازدهم و دوازدهم ایران میشه
   دوره های A-level از ابتدا به صورت تخصصی گروه بندی می شوند ( پزشکی ، دندانپزشکی ، مهندسی و…..)
   نمرات دروس A-level رابطه مستقیم با موفقیت دانشجویان برای ورود به دانشگاه و رشته مورد نظرشان دارد.

   بله ، ۲ الی ۳ بار در سال ثبت نام دوره A-level می باشد( بسته به شرایط متقاضیان)
   اگر دانش آموزی از ترم ژانویه شروع کنه باید به صورت فشرده دوره A level رو بگذرونه یا به عبارت دیگه با همون گروه از دانش آموزانی که از سپتامبر شروع کردند این دوره رو به اتمام برسونه

   پاسخ
 19. KImia

  سلام من ١٩ ساله هستم به معدل ١٨.٦٠ ديپلم و ١٨ پيش دانشگاهي. ١٣ ساله كه زبان ميخونم و مدرك كانون و ايلتس ٧.٥ دارم. ميخواستم بپرسم با اين شرايط ميتونم از يكي از كالج ها يا دانشگاه هاي انگلستان بورسيه ي تحصيلي بگيرم؟ لطفا جواب بديد. ممنونم

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   باسلام
   متاسفانه بورسيه هاي تحصيلي در انگلستان در مقطع ليسانس كمتر است،
   اغلب در دوره هاي دكترا و برخي موارد كالج هاي پيش دانشگاهي

   براي شرايط شما امكان ادامه تحصيل در رشته داروسازي و يا فيزيوتراپي وجود دارد،
   و در دانشگاههاي مطرح با پرداخت هزينه هاي تحصيل و زندگي ميتوانيد وارد شويد.

   پاسخ
 20. KImia

  در ضمن در مقطع ليسانس منظورم بود.

  پاسخ
 21. KImia

  من در رشته ي داروسازي يا فيزيو تراپي ميخوام ادامه تحصيل بدم ايا امكانش هست با شريط من؟

  پاسخ
 22. كتايون

  سلام خسته نباشيد ميخواستم بپرسم هزينه كل دوره دكتري روانشناسي در دانشگاه هاي برتر انگلستان حدودا چقدر ميشه؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   سلام،وقتتون بخير
   هزينه ها براى دوره PhD در دانشگاههاى مختلف ، متفاوت است . حدودا” سالى ١٠٠٠٠-١٥٠٠٠ پوند را بايد در نظر بگيريد براى هزينه تحصيل.
   شما ميتوانيد براى مشاوره تلفنى و كسب اطلاعات بيشتر نسبت به رشته مورد نظرتان با موسسه سفير ساعى تماس حاصل نماييد.
   ٠٢١٨٨١٩١٥٤٥

   پاسخ
 23. KImia

  Bebakhshid mishe javabe mano bedid lotfan?

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   خانوم کیمیا پاسختون بالا داده شده است

   متاسفانه بورسيه هاي تحصيلي در انگلستان در مقطع ليسانس كمتر است،
   اغلب در دوره هاي دكترا و برخي موارد كالج هاي پيش دانشگاهي

   براي شرايط شما امكان ادامه تحصيل در رشته داروسازي و يا فيزيوتراپي وجود دارد،
   و در دانشگاههاي مطرح با پرداخت هزينه هاي تحصيل و زندگي ميتوانيد وارد شويد.

   پاسخ
 24. امیر علی

  با سلام، مدتیست رزومه را خدمتتان ارسال داشته‌ام ولی متاسفانه هنوز جوابی دریافت نکرده‌ام. از آنجا که زمان زیادی از دست رفته، متشکر میشم اگر زودتر راهنمایی بفرمایید و پاسخی به ایمیل بنده بدهید.

  پاسخ
 25. Sharifi

  سلام.
  من کارشناسی اقتصاد از دانشگاه تهران و ارشد اقتصاد انرژی از علوم تحقیقات دارم. میخاستم بپرسم شرایط ارشد و دکتری انگلیس چطوره برای رشته ی من. ممنونم

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام
   شرايط ارشد و دكتری در رشته شما مشابه باقی رشته ها و وابسته به نمرات و تواناییهای علمی شما است،
   لطفا به بخش اطلاعات مربوط به كارشناسی ارشد و دكتری در همین سایت مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به توضیح تخصصی سوالتان را مشخص تر مطرح بفرمایید

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در چین ، دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 26. سانی

  سلام من ۲۲ سالمه و دانشجوی کاردانی موسیقی در دانشگاه علمی کاربردی در تهران هستم نصف واحد ها رو پاس کردم ولی میخوام انصراف بدم و تحصیل موسیقی رو در انگلستان بخونم .من پیش دانشگاهی ندارم چون در هنرستان گرافیک خوندم. با این شرایطی که من دارم . به چه دانشگاه و یا دانشکده و حتی موسسات آموزشی که مدرک ارائه بدن ورود کنم ? و شرایط ورود و مدارک لازم برای ورود به دانشکده برای رشته ی موسیقی چیست ? ضمنا من خواستار دانشکده های خیلی معتبر و تاپ نیستم و دنبال دانشکده ای هستم که شرایط ورود و گرفتن مدرک ازش اسون باشه که قطعا و حتما پذیرش شم .مقطع تحصیلی هم زیر لیسانس میخوام ترجیحا فوق دیپلم یا حتی مدارک دیگر البته به غیر از A level و foundation . لطف کنید در مورد مدرک HND و HNC رشته ی موسیقی یه توضیحی بدید و شرایط پذیرشش ? خیلی ممنونم .

  پاسخ
 27. سانی

  سلام مجدد
  چرا جواب منو ندادید .خواهش میکنم جوابمو اینجا بدید ایمیلم خرابه لاگین نمیشه
  ممنونم

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز
   سلام
   براي ثبت نام در دوره های آموزشی غیر از مواردی كه نام بردید و غیر از موارد دانشگاهی،اطلاع از شرایط شخصی افراد شامل موقعیت های شغلی و تواناییهای مالی لازم است،لذا پیشنهاد میكنیم برای بهتر به نتیجه رسیدنیدر جلسات مشاوره حضوری ما شركت نمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 28. حمید

  سلام من ۳۲ سالمه لیسانس روانشناسی دارم شرایط بورسیه برای ادامه تحصیل را چجوری میتونم داشته باشم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   با سلام
   دوست عزیز ، حوزه فعالیت ما برای بورسیه دانشگاههای با رنکینگ بالای چین می باشد .لطفا در صورت تمایل رزومه خود را سریعتر ارسال فرمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 29. arman

  با سلام . من لیسانس مهندسی پزشکی و فوق لیسانس مدیریت ورزشی (تربیت بدنی) دارم در چه مقاطعی و چه رشته هایی میتونم تحصیل کنم

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام
   در صورتیكه دارای سابقه پژوهشی و پایان نامه تحقیقاتی باشید ، امكان ادامه تحصیل در مقطع دكتری در گرایش های مرتبط با تربیت بدنی و يا مديریت (متناسب با سوابق كاری و پژوهشی) برای شما وجود دَارد.
   درصورت تمایل به گذراندن مجدد دوره فوق لیسانس ؛علاوه بر رشته مهندسی پزشكی، به حسب مورد امكان تحصیل در رشته های مهندسی و رشته های علوم انسانی برای شما فراهم خواهد بود.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 30. Abbas

  سلام می خواستم بدونم که میشه قبل از داشتن دیپلم هم وارد دبیرستان های اونجا به صورت بورسیه شد من الان نهم هستم و وارد متوسطه دوره دوم هم نشدم لطفا حتما بگید. با تشکر

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   سلام
   اگر منظورتون انگلستان هست ، بله امکانپذیر هست اما نه به صورت بورسیه کامل.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 31. Abbas

  سلام لطفا جواب بدین دیگه

  پاسخ
 32. Fateme

  Slm bbkhshid age bkham braye tahsile motarjame zaban englisi ya rvanshenasi brm ounja bazare kare in 2ta chjorie?

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   سلام
   چنانچه منظورتون از مترجمی ، ترجمه زبان انگلیسی به زبان های متداوال در دنیاست ، که در تمام دنیا بازار کار خوبی دارد،راجع به روانشناسی و…‌‌ هم عمدتا بسته به توانایی ها و تخصص های فردی و شخصی افراد دارد.
   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 33. آرميتا عليزاده

  سلام.من ميخواستم براي دانشگاه به كشور انگلستان بروم،چه شرايطي رو براي ورود به دانشگاه هاي انگلستان بايد داشته باشيم؟من رشته رياضي هستم و ميخواهم براي رشته معماري در يكي از دانشگاه هاي انگلستان تحصيل كنم.چه شرايطي رو لازم است و معدل رشته بايد چقدر باشد؟ممنون ميشم سريع پاسخ بديد.

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   با سلام
   با در نظر گرفتن سن تون باید شرایط رو بررسی کرد.اما به طور کلی برای مقطع کارشناسی در انگلستان، شما باید مدرک زبان و آیلتس ۶ داشته باشید .هزینه یکسال تحصیل در انگلستان بسته به رنکینگ دانشگاه بین ۱۲ تا ۱۶ هزار پوند می باشد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 34. amir

  سلام
  یک سال تحصیل در انگلستان به دلایلی متوقف شد موسسه شما چه نوع کمکی می تواند در برقرارای مجدد رابطه و به انجام رساندن پروژه انجام دهد؟
  لطفا پاسخ رو به ایمیلم ارسال کنید

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   سلام دوست عزيز
   سوْال شما (تحصیل در انگلستان … ) خيلي كلي است، و جواب اين سوالات وابسته به تمام اتفاقاتي كه براي شما افتاده است از قبيل دليل توقف،زمان خروج،ميزان باقيمانده از ویزای قبلي و دوره ای كه با ان ویزای اوليه را دريافت نموده بوديد، لذا براي اينكه بتوانيم برا بررسي دقيق شرايط شما پاسخ صحيح بدهيم شرايط و داستان مربوطه را براي ما به ادرس زير ايميل فرماييد:
   info@safirsayee.com
   بااحترام

   پاسخ
 35. سهیل

  با سلام و عرض ادب
  ببخشید آیا تحصیل در انگلستان شرایط عمومی دارد؟

  پاسخ
 36. مریم

  سلام من دانشجوی ترم ششم زیست جانوری دانشگاه تهران هستم و قصد ورود به دانشگاه های رنکینگ بالای انگلستان هستم مثل آکسفورد و … برای رشته های ژنتیک پزشکی در مقطع فوق لیسانس و یا پزشکی عمومی ۲۲ سال سن دارم آیا امکانش هست و اینکه معدل لیسانسم باید حداقل چند باشه؟مسلط بودن به چند زبان مثل آلمانی و ترکی و انگلیسی آیا تاثیری در این پروسه داره؟و اینکه اگر امکانش هست هزینه هاش به چه صورت هست؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   با سلام
   ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های ژنتیک پزشکی دانشگاههای انگلستان، با توجه به رشته تحصیلی شما دوست عزیز امکان پذیر است ، اما برای ورود به دانشگاههای با رنکینگ بالا مانند آکسفورد و .. گارانتی وجود ندارد. داشتن معدل بالا و نمره آیلتس ۶.۵ یا بالاتر طبیعتا برای اخذ پذیرش در مقطع ارشد تاثیر گذار است. راجع به پزشکی عمومی نیز در صورت امکان ورود مستقیم به دانشگاه با توجه به رشته و معدلتون نیاز به آیلتس ۷ دارید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 37. Mahdi

  سلام و خسته نباشید من رشته ام انسانی و معدلم ۱۸ و خرده ای من سال دبیرستانم و دو سال دیگه میخوام برم دانشگاه و در ضمن نمره ریاضی ام ۱۹ و میخوام در دانشگاه رشته مدیریت امور بانکی بردارم و میخواستم از فوق دیپلم تا لیسانس یا فوق لیسانس در انگلستان بخونم
  من باید چیکار بکنم و راستی برای گرفتن این مدارک تحصیلی در انگلستان آنها بهم بورسیه میدن یا باید خودم بدم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   با سلام
   دوست عزیز امکان ادامه تحصیل در رشته مورد نظر برای مقطع کارشناسی برای شما وجود دارد. نمرات ،معدل و مدرک زبان انگلیسی شما برای اخذ پذیرش از دانشگاههای انگلستان موثر است.
   امکان بورس در انگلستان بیشتر در مقاطع بالاتر ( دکتری) در شرایط خاص وجود دارد.
   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 38. فاطمه ن

  سلام،من ١٨ سالمه و رشتمم تجربي،من ميخوام براي دانشگاه به انگلستان اقدام كنم،چع شرايطي داره و امكانش هس؟زبانمم بد نيس دوره هاي زبانو گذروندم،ميخواستم بدونم بايد واسه انگلستان آيلتس بدم يا نه؟!چطوريه دقيقا؟ممنون ميشم توضيح بدين

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   با سلام
   بله امکانپذیر هست، البته شرایط برای ورود به رشته های مختلف کمی متفاوت می باشد .از نظر مدرک زبان آیلتس ، بله متقاضیان بالای ۱۸ سال باید آزمون آیلتس رو بدهند.

   در صورت تمايل و برای کسب اطلاعات بیشتر شماره تماس خود را اعلام كنيد تا مشاورين ما با شما تماس بگيرند.
   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 39. حسین

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون
  من دانشجوی سال اخر مهندسی پلیمر هستم می خواستم بدونم برای ادامه تحصیل تو انگلستان هزینه فقط دانشگاه هر ترم چگونه هست و اینکه اگر در مقطع فوق لیسانس در کنکور شرکت کنم و دانشگاه تهران قبول بشم می تونم حین تحصیل اپلای کنم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز سلام
   ضمن عرض تبريك سال نو ، امكان اخذ پذيرش برای رشته های مرتبط با پلیمر در دانشگاههای معتبر و مورد تایید در انگلستان وجود دَارد، طبعا انتخاب دانشگاه مقصد وابسته به شرايط اختصاصی و سطح علمی و پیشینه شما می باشد، هزینه های تحصیل در اين رشته مشابه باقی رشته های مهندسی در مقطع فوق لیسانس است ، لذا پيشنهاد ميكنيم جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان به لينك زير مراجعه فرماييد:
   هزینه تحصیل در انگلستان
   هزینه زندگی در انگلستان

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 40. Fatemeee

  سلام من میخوام واسه ارشد رشته زبانشناسی از رشته های زبان انگلیسی به انگلستان برم میشه شرایط و هزینه هاشو لطف کنید؟؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز سلام
   ضمن عرض تبريك سال نو ، امكان اخذ پذيرش برای برای رشته زبانشناسی در دانشگاههای معتبر و مورد تایید در انگلستان وجود دارد، طبعا انتخاب دانشگاه مقصد وابسته به شرايط اختصاصی و سطح علمی و پیشینه شما می باشد، هزینه های تحصیل در رشته زبانشناسی در انگلستان مشابه باقی رشته های علوم انسانی در مقطع فوق لیسانس است ، لذا پيشنهاد ميكنيم جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان به لينك زير مراجعه فرماييد:
   هزینه تحصیل در انگلستان
   هزینه زندگی در انگلستان

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 41. bakhtiar -eisazadeh

  سلام
  من لیسانس داروسازی از دانشگاه اژه ازمیر ترکیه دارم
  برای اخذ مدرکی بالاتر از لیسانس در انگلستان که بدنبالش اجازه کار در انگلستان را داشته باشم و مدرک فوق برای وزارت بهداشت ایران نیز قابل قبول باشد,چه پیشنهادی دارید؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   سلام دوست عزيز
   ضمن تبريك سال نو
   براي شما امكان ورود به فوق لیسانس در رشته های مرتبط مانند داروشناسی ، داروسازی صنعتی و نيز شیمی در انگلستان به راحتي قابل انجام است كه همه اينها در دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم خواهد بود،
   در مورد رشته فوق لیسانس داروسازی MPHARM نيز امكان وجود دارد ولي دايره انتخاب دانشگاه براي دانشجویانی كه لیسانس اين رشته را در خارج انگلستان اخذ نموده اند محدود تر است.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 42. متقی

  سلام من ۲۷ سالمه
  فوق مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان دارم
  مقاله داخلی دارم
  ای اس ای در حال گرفتن
  ایا میتونم دکتری اقدام کنم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   سلام دوست عزيز
   ضمن تبريك سال نو و آرزوهاي بهترين ها در سال جديد

   بله امكان اقدام براي پذيرش دكترا در رشته شیمی براي شما وجود دَارد، علاوه بر مقالات و سوابق كاری در صورت موجود بودن، می بایست پروپوزال و موضوعی را كه قصد داريد دوره تحقیقات محور دكتری را روی آن كار كنيد اعلام نماييد و مرتبط با آن موضوع تحقیقات اوليه اي نيز انجام داده باشيد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 43. Sarab

  در صورت دریافت اقامت انگلستان و قصد ادامه تحصیل در آنجا آیا مهم است که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه های مورد تایید ایران گرفته باشم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز
   باسلام و تبريك سال نو

   براي ادامه تحصیل در انگلستان معمولا لازم است كه دانشگاهی كه شما در ایران از آن فارغ التحصیل شده ايد مورد تایید وزارت علوم ايران و يا شورای عالی انقلاب فرهنگی و يا ارگان هاي زيربط در بحث آموزش باشد.
   با توجه به رشته و دانشگاه محل تحصیل و نمرات و سوابق كاري ، ممكن است در بعضي موارد ميزان اعتبار دانشگاه مبدأ از طرف دانشگاه مقصد قابل إغماض باشد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 44. حامد

  سلام خسته نباشید
  من دو ماه دیگه کنکور دارم میخواستم بدونم میتونم بدون لیسانس وارد یکی از دانشگاه های انگلیس بشوم رشته ام ریاضی هست دیپلم هم تو شهریور میاد
  با تشکر

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   سلام دوست عزيز

   ضمن تبريك سال نو

   اينكه قيد فرموده ايد “بدون لیسانس وارد دانشگاه های انگلستان شوم” كمی سوْال مبهمی است، اگر منظور شما “بدون كنكور” است كه جواب مثبت است و ورود به دانشگاهها در مقطع لیسانس بدون كنكور ممكن است.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 45. رها

  سلام من ۲۹ سالمه معدلم دیپلم ۱۹.۵۰ لیسانس شیمی ازاد معدل ۱۵.۴۰ فوق لیسانس شیمی الی داشنگاه بین الملل معدل ۱۵.۶۰ یه مقاله ای اس ای و یه سمینار هم شرکت کردم مدرک زبان ندارم میخوام بدونم چطوری میتونم مطمئن باشم که ویزایه تحصیلی میگیرم چه مقطعی بهتره ایا میتونم اول برای دوره اموزش زبان اقدام کنم

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز سلام
   ضمن تبريك سال نو

   انتخاب برای ورود به مقطع فوق لیسانس مجدد و يا دكتری در رشته مورد نظر شما، وابسته به شرايط اختصاصی هر فرد است كه پيشنهاد ميكنيم از جلسات مشاوره كارشناسان ما بهره مند شويد .
   در مورد امكان حضور در دوره هاي آموزش زبان نيز لازم به ذكر است كه اين امكان برای ورود به دوره های زبان قبل از ورود به دانشگاه وجود دارد به شرط اينكه متقاضی سطوح اولیه زبان انگلیسی را در ایران گذرانده باشد و از سطح متوسط و بالاتر برخوردار باشد.
   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 46. شهلا اتابکی

  سلام من ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی هستم معدلم ۱۶میخواستم بدونم می تونم برای دکترا بیوتکنولوژی پزشکی در انگلستان بخونم و اینکه با این معدل در چ دانشگاهی امکان قبولی دارم و نیز اینکه ایا شما پذیرش با بورسیه هم میگیرید یا هزینه ها تماما به عهده خودمان می باشد

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   با سلام و تبريك سال نو خدمت شما دوست عزيز
   با توجه به اينكه دوره دكترا در انگلستان تحقیقات محور است ، ملاك ورود و یا عدم ورود به رشته ها يا گرایش ها موضوع و نحوه نگارش پروپوزال است، در صورتی كه پروپوزال و سوابق تحقیقاتی و نيز كاری شما “در صورت موجود بودن” نشان دهد كه آشنایی اولیه تخصصی با رشته بیوتكنولوژی را دارا هستید، با نگاه به پروپوزال از طرف دانشگاهها پذيرفته خواهيد شد.
   -در مورد اينكه در كدام دانشگاه پذيرفته خواهید شد نيز پيشنهاد ميكنيم براي بررسي های تخصصی رزومه كامل و ريز مدارك تحصيلی را در اختيار كارشناسان موسسه سفيرساعي قراردهيد تا بتوانیم موارد محتمل را به شما اعلام نماییم. (برای این مورد می توانید فرم مشاوره رایگان تحصیلی را تکمیل نمایید )

   “معمولا بورسیه های تحصیل در انگلستان كمتر یافت می شود، كه در اين مورد نيز مشاوره با كارشناسان موسسه سفیرساعی را به شما توصیه می كنيم”
   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 47. شهلا 123

  سلام من ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی هستم معدلم ۱۶میخواستم بدونم می تونم برای دکترا بیوتکنولوژی پزشکی در انگلستان بخونم و اینکه با این معدل در چ دانشگاهی امکان قبولی دارم و نیز اینکه ایا شما پذیرش با بورسیه هم میگیرید یا هزینه ها تماما به عهده خودمان می باشد

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   با سلام و تبريك سال نو خدمت شما دوست عزيز
   با توجه به اينكه دوره دكترا در انگلستان تحقیقات محور است ، ملاك ورود و یا عدم ورود به رشته ها يا گرایش ها موضوع و نحوه نگارش پروپوزال است، در صورتی كه پروپوزال و سوابق تحقیقاتی و نيز كاری شما “در صورت موجود بودن” نشان دهد كه آشنایی اولیه تخصصی با رشته بیوتكنولوژی را دارا هستید، با نگاه به پروپوزال از طرف دانشگاهها پذيرفته خواهيد شد.
   -در مورد اينكه در كدام دانشگاه پذيرفته خواهید شد نيز پيشنهاد ميكنيم براي بررسي های تخصصی رزومه كامل و ريز مدارك تحصيلی را در اختيار كارشناسان موسسه سفيرساعي قراردهيد تا بتوانیم موارد محتمل را به شما اعلام نماییم. (برای این مورد می توانید فرم مشاوره رایگان تحصیلی را تکمیل نمایید )

   “معمولا بورسیه های تحصیل در انگلستان كمتر یافت می شود، كه در اين مورد نيز مشاوره با كارشناسان موسسه سفیرساعی را به شما توصیه می كنيم”
   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 48. نجمه

  سلام، من ۲۹ سالمه، متاهل هستم و یک فرزند دارم، فوق لیسانس روان شناسی صنعتی و سازمانی با معدل ۱۸.۹۸ از دانشگاه دولتی دارم، با توجه به متاهل بودن و داشتن فرزند می تونم برای ادامه تحصیل در انگلستان اقدام کنم، شرایط خاصی لازمه؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز سلام

   ضمن آرزوی بهترین ها برای شما و عزیزانتان در سال جديد، لازم به ذكر است كه امكان ادامه تحصیل برای شما در انگلستان وجود دارد و همسر و فرزند شما نیز می توانند از حق قانونی ویزای همراه بهره مند شوند، لذا پیشنهاد می شود جهت بررسی تخصصی شرايط خودتان با كارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و يا در صورت تمايل فرم مشاوره رایگان تحصیلی را جهت سهولت تماس كارشناسان با شما تكميل فرمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 49. Zahra

  سلام
  من معدل دیپلمم ۱۹.۴۳
  و معدل پیش دانشگاهی ۱۷.۹۰ و رتبه کنکور ۹۶ من ۳۸۰۰منطقه ۲
  امکان پذیرش از دانشگاه های انگلستان رو دارم؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   سلام دوست عزيز

   بله امكان پذیرش از دانشگاههای انگلستان براي شما وجود دارد، لطفا شرایط اولیه تحصیل در انگلستان و دانشگاهها و رشته ها را در وبسایت موسسه سفیر ساعی مطالعه فرماييد و در صورت تمايل فرم مشاوره رایگان تحصیلی را تكميل نماييد و يا جهت سوالات بيشتر و بررسي تخصصی شرايط با كارشناسان ما تماس بگيريد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 50. آوا

  با سلام و تبریک سال نو!
  من درحال حاضر در رشته دکترای داروسازی روزانه درحال تحصیل هستم. میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع تخصص در انگلیس چه شرایطی لازمه درصورتیکه مدرک ایلتس رو هم با نمره خوب داشته باشم؟و اگه بخوام مقاله ارائه کنم اکسپت شدنش چقدر احتمال داره برای تحصیل در انگلیس؟؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز سلام

   ضمن تشكر ،متقابلا سال جديد رو خدمت شما تبريك ميگيم و بهترين ها رو در سال جديد براي شما آرزو می كنيم.

   معمولا براي تخصص ، آیلتس با نمره ٧ و يا ٧ و نیم نياز است تا بتوانيم مكاتبات و مذاكرات رو با دانشگاهها شروع كرد، شما پس از قبولی در آزمون های تخصصی اجازه ورود به دوره را پيدا خواهيد نمود، البته ارائه مقاله های سابمیت شده شرايط پذيرش شما را تسهيل مينمايد.
   در مورد احتمالي كه در پايان مطرح نموديد؛ بهتر است به اين نكته توجه داشته باشيم كه براي پذيرفته شدن در دوره تخصص رشته داروسازي با توجه به اينكه شرايط شغلی و اقامتی ممكن است در پي داشته باشد خيلي سختگيری می شود.
   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 51. زهرا

  با سلام …میخواستم بپرسم که شرط معدل هم داره؟؟؟…من ۱۸ سالمه و معدل سال اخر۱۸/۵۰ …من میخوام کنکور ۹۷ رو بدم ولی از نتیجش مطمئن نیستم …به نظر شما با این شرایط امکان تحصیل در رشته ی دندانپزشکی هست برام؟؟؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز سلام

   اميدوارم در سال جديد بهترين ها براي شما رقم بخورد و موفقيت هاي بعدی ات رو يا در كنكور و يا تحصیل در خارج به دست بياري.
   معدل شما براي ورود به دانشگاه های انگلستان معدل مناسبی است، و با توجه به اينكه برای ورود به رشته دندان و رشته های پزشكی در انگلستان می بايست ابتدا ٢ سال دوره پيش مخصوص A-level را بگذرانيد می تواند برای ورود به دندان بعد از اين دوره تاثير گذار باشد.
   پيشنهاد ميكنيم در وركشاپ ما كه در ارديبهشت ماه به همين منظور برگزار ميشود ثبت نام نماييد
   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 52. یاسمن

  سلام
  خسته وقتتون بخیر
  بنده ۱۸ سال و ۴ ماهم هست ، میخوام برای تحصیل در انگلستان اقدام کنم ولی محدودیت سنی پذیرش کالج های انگلستان کمی نگرانم کرده ، میشه توضیحی درباره شرایط سنی بدید ؟ و اینکه گرفتن ویزا برای تحصیل در کالج چه مدت زمان میبره و قطعی هست یا خیر ؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز سلام

   ضمن تبريك سال نو بهترين موفقيت ها رو در سال جديد براتون آرزو ميكنيم.

   شرایط سنی براي ورود به كالج ها و دوره های تحصیلی يك مسأله نسبی است و با توجه به آخرین پایه تحصیلی ، رشته مورد نظر، كالج مورد نظر و آیتم هاي بسياری متغیر می باشد، با توجه به موارد مشابه زيادی كه توسط موسسه برنامه ريزي های ايشان به اتمام رسيده و در حال حاضر مشغول به تحصیل در انگلستان هستند، سن شما داخل سنین با ریسك بالا محسوب نمی شود و راهكارهایی برای برنامه ریزی برای شما وجود دارد كه البته داشتن نمره زبان در مراحل بعدي به تسهيل شرايط كمك ميكند،
   مگر اينكه كالج خاصي مد نظر داشته باشيد كه سن شما را به هيچ وجه قبول نكنند،

   -در مورد اينكه پروسه ویزا چقدر زمان ميبرد و اينكه چقدر قطعيت دارد ؛ با توجه به اينكه مسأله ویزا توسط سفارت كشور انگلستان انجام ميشود راجع به قطعيت آن نميتوانيم اظهار نظر كنيم،
   ولي درصورتيكه مدارك شما كه با راهنمايي كارشناسان ما تكميل می نماييد كامل و صحيح به سفارت ارائه شود معمولا مشكلی براي دریافت ویزا وجود نخواهد داشت.
   پيشنهاد ميكنيم براي كسب اطلاعات تخصصي با كارشناسان ما تماس بگيريد و يا فرم مشاوره رایگان تحصیلی ما را تكميل نماييد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 53. محمد زارع

  سلام من ۲۱ سالمه و ترم ۶ لیسانس عمران هستم میخواستم ببینم واسه ادامه تحصیل اگه بخوام به اونجا بیام باید چه کار هایی رو انجام بدم و شرایطشون چجوره
  مرسی

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز سلام

   ضمن تبريك سال نو پيشنهاد ميكنم بخش تحصیل در دوره فوق لیسانس در انگلستان را در وبسايت ما دنبال كنيد، پس از كسب اطلاعات اوليه، جهت بررسي شرايط تخصصي فرم رایگان مشاوره تحصیلی را تكميل نماييد تا كارشناسان ما با شما تماس بگيرند.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 54. فريبا

  با سلام و عرض خسته نباشيد
  بنده ٣٩ سال دارم و فوق ديپلم علوم آزمايشگاهي ، براي ادامه ی تحصیل در رشته ی پزشكی يا داروسازی در انگلیس چيكار ميتونم انجام بدم ؟!
  با تشكر

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز

   باسلام فرا رسيدن سال نو را خدمت شما تبريك ميگوييم.

   باتوجه به اينكه علاقه مندان ورود به رشته های پزشكی و دارو اغلب لازم است دوره پیش دانشگاهی مخصوص این رشته ها را بگذارنند كه معمولا شرايط سنی خاصي دارد ،متاسفانه با توجه به اين محدوديت هاي سني شانس شما براي ورود به رشته هاي مورد نظر ضعيف ارزيابي ميشود.

   پيشنهاد ما تكميل دوره فوق ديپلم به ليسانس در ايران و اقدام براي دوره فوق ليسانس رشته هاي همگون با علوم آزمايشگاهي در انگلستان است.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 55. مریم

  سلام وقت بخیر.۲۸سالمه.کارشناس مامایی هستم فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد.میخواستم بپرسم میتونم برای تحصیل به انگلستان مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز با سلام و تبريك سال نو

   امكان ادامه تحصیل براي شما در رشته های غیرمامایی به راحتي فراهم است، ولي در صورتيكه تمايل به ادامه در رشته مامايي داشته باشيد پشت سر گذاشتن آزمونهاي ارزشيابي و شرايط خاص را ميطلبد كه توصيه نميكنيم.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 56. علی

  سلام من سال آخر دندانپزشکی هستم تو سراسری اردبیل میخواستم بدونم میتونم تو انگلیس تخصص بخونم و مدرکم و قبول میکنن؟ کلا شرایطش چی هس؟ ممنکن

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزيز سلام

   ضمن تبريك فرا رسيدن بهار طبيعت

   ورود به دوره تخصص پزشكی و دندان پزشكی در انگلستان در صورت گذراندن دوره طرح در ايران و امتحانات ارزشيابي سيستم نظام پزشكی انگلستان و نمره آیلتس بالاي ٧ امكانپذير ميباشد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 57. Fateme

  سلام سال نو مبارک
  من ۱۶ سالمه و الان سال دهم هستم. می خواستم بدونم بدون گذروندن دوره A-level باز هم می تونم وارد دانشگاه بشم؟ و اگه بشه شرایط ورود به دانشگاه سخت تر میشه؟
  و اینکه برای گذروندن این دوره احتیاج به قیم دارم؟
  از لحاظ هزینه های تحصیل و زندگی چه کشوری مناسب تره؟
  معدلم تا الان بالای ۱۹ بوده و دوره های زبان هم دارم می گذرونم
  ممنون مشیم هرچه زود تر جوابم رو بدید
  خسته نباشد

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز ما

   سلام

   سال نو بر شما هم مبارک و بهترین ها رو در سال جدید برایت آرزو می‌کنیم.

   گذراندن دوره A-Levelبرای همه افراد متقاضی ورود به دانشگاه‌های انگلستان لازم نیست، ولی باید توجه داشته باشید که تنها در صورتیکه ۱۲ سال تحصیلی را باتمام رسانده باشید اجازه ورود به دانشگاه پیدا میکنید، شما برای ورود به هر رشته تحصیلی بهتر است در دو سال آخر دبیرستان، گرایش های مرتبط با رشته مورد علاقه در دانشگاه را بگذرانید.
   بنابراین در صورتیکه راجع به رشته مورد علاقه و برنامه ای که برای آینده داری بیش‌تر برامون توضیح بدهی، کارشناسای ما که دوستای شما هستند بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنند.

   -کالج های بین المللی مسئولیت دانش آموزان و یا همون قیم بودن رو میپذیرند.
   -بهت تبریک میگیم به خاطر معدلت و اینکه زبان انگلیسی رو کامل می‌کنی، اینها به ما کمک میکنه که بتونیم برای شما از تخفیف ها و بورسیه های کالج ها کمک بگیریم.

   پیشنهاد می‌کنم فرم مشاوره تحصیلی ما را تکمیل کنی، تا همکاران ما بتوانند مستقیم با شما تماس بگیرند و دقیق تر شما رو راهنمایی کنند.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 58. ندا

  سلام. من مدرک لیسانس معماری با معدل ۱۷.۱۵ گرفتم ولی دانشگاه خیلیم عتبر نبود
  غیرانتفاعی مهرگان درس خوندم
  ایا امکان پذیرش هست؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   در صورتیکه تمایل به ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس معماری دارید میبایست آمادگی ارائه پوشه کاری قوی از نمونه کارهای هنری ‌ و معماری خود داشته باشید، در مورد دانشگاه مبدا هم در صورتیکه دانشگاه شما مورد تایید وزارت علوم ایران باشد، اقدام برای ادامه تحصیل در انگلستان ممکن است، البته به این نکته هم توجه داشته باشید که ممکن است کمی محدوده انتخاب ها بسته تر باشد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 59. Atiiiiiiiiiii

  سلام من درحا حاضر پيش دانشگاهيم با معدل ١٨.٢٢
  امكان پذيرش من واسه دندون پزشكي وجود داره؟چند سال طول ميكشه

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   برای ورود به رشته دندانپزشکی در انگلستان ، گذراندن دوره A-Level (دو ساله) لازم است، که بعد از ورود به دانشگاه دوره اصلی ۴ تا ۵ سال طول خواهد کشید.

   امکان ورود شما به دوره کالج برای ترم آینده وجود دارد، لطفا فرم مشاوره تحصیلی ما را در وبسایت تکمیل فرمایید و‌در ورکشاپ اردیبهشت ماه شرکت کنید.

   باتشکر

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 60. Fatemeh

  سلام. من پشت کنکوری هستم و معدل پیش دانشگاهیم خیلی خیلی پایین هست. آیا میتونم در رشته ی فیزیو تراپی یا بینایی سنجی در انگلیس تحصیل کنم ؟ هزینه تحصیل چقدر میشه؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   باسلام و احترام
   دوست عزیز پایین بودن معدل مانع شما برای تحصیل در انگلستان نخواهد بود، ما به شما کمک خواهیم کرد تا انتخابهای مناسبی بتوانید داشته باشید، البته باید به این مهم نیز توجه کنید که ممکن است به خاطر معدل دایره انتخاب های شما محدودتر باشد.
   هزینه تحصیل در هرسال بطور متوسط ۱۵۰۰۰ پوند تخمین زده می‌شود.

   به شما پیشنهاد می‌کنیم در ورکشاپ های اردیبهشت ماه ما شرکت کنید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 61. علی

  سلام خسته نباشید من معدل لیسانسم خیلی پایین هستش میخواهم واسه فوق در انگلستان اقدام کنم.
  ایا امکان تحصیل در انگلستان وجود دارد برای من یا نه ممنون میشم جواب بدین…

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   باسلام و احترام

   دوست عزیز پایین بودن معدل مانع شما برای تحصیل در انگلستان نخواهد بود، ما به شما کمک خواهیم کرد تا انتخابهای مناسبی بتوانید داشته باشید، البته باید به این مهم نیز توجه کنید که ممکن است به خاطر معدل دایره انتخاب های شما محدودتر باشد.

   بااحترام

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 62. ardalan

  سلام.خسته نباشید من در رشته علوم انسانی و در کلاس دهم مشغول به تدریس هستم. آیا امکان ادامه تحصیل من در انگلستان و در رشته ی انسانی وجود داره؟؟؟؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز

   باسلام و احترام

   بله، امکان ادامه تحصیل شما در برترین کالج ها ‌‌و دانشگاه‌های انگلستان در رشته های علوم انسانی وجود دارد، اگر بخواهید از سال ۱۱ وارد کالج بین المللی شوید و یا بعد از دیپلم‌و پیش دانشگاهی در ایران وارد دانشگاه شوید.

   متشکرم

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 63. یکتا

  سلام و عرض ادب دوستان جان
  ی سوالی دارم از خدمتتون اگر جوابمو بدید یک دنیا ممنون میشم

  من فارغ التحصیل کارشناسی رادیولوژی با معدل ۱۷.۴۹ از دانشگاه دولتی ع پ و معدل کل دیپلم ۱۹.۴۹ هستم بالغ بر ۱۳ عنوان مقاله ای اس ای پابمد و اسکوپوس داذم ۴ طرح پایان یافته ۹ طرح مصوب داور سه مجله ای اس ای ۲۳ مقاله کنفرانس داخلی. مدرک زبان ام اچ ال ای .. کلی مقاله در حال داوری در مجلات بین المللی دارم که هیچوقت هم اینو ترک نمیکنم یعنی در حال نوشتن هم دارم … یک افتخارات پژوهشگر برجسته کشوری از وزارت بهداشت.. پژوهشگر برتر ع پ گیلان… پژوهشگر برتر منطقه شمال غرب ایران… عضو استعداد درخشان دانشگاه … چندین بار دانشجو نمونه دانشگاه شدم — هم اکنون هم مثل بقیه و عادی در حال گذراندن سربازی هستم بدون هیچ برتری!!—- روی مدرک زبان(MHLE دارم ولی برای وزرات بهداشت ایران هست) بخاطر مسائل تحقیقاتی نتونستم متمرکز بشم ولی پتانسیلی که در خودم میبینم سه چهار ماهه جمعش میکنم.
  بنظر شما میتونم درخواست فول فاند هزینه تحصیل و هزینه زندگی بدهم چه برای پی اچ دی دایرکت و یا پزشکی/دندانپزشکی و قبول میشود؟ و نیاز هست که برای پزشکی A level هم بگذرانم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز و خوش اخلاق و توانا

   سلام

   ضمن تشکر از پیام شما و توضیحات کامل، برای ورود به پزشکی و دندانپزشکی اگر کشور انگلستان مد نظر است، گذراندن دوره Alevel از لوازم ورود محسوب می‌شود مگر در موارد خاص که ممکن است برای شرایط شما بتوان دوره های جایگزین را معرفی نمود، ولی متاسفانه برای این دوره ها و رشته ها در کشور انگلستان امکان بورسیه و‌فاند وجود ندارد،
   در صورت تمایل امکان بررسی شرایط شما برای بورسیه از دانشگاه‌های طراز اول چین وجود دارد که لازم است فایل رزومه کامل خود را ارسال فرمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 64. ardalan

  مشغول به تحصیل هستم*

  پاسخ
 65. بهار

  سلام من دانش اموز دبیرستانی رشته تجربی هستم منم میتونم برای سال اخر دبیرستان تو انگلستان درس بخونم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز

   سلام

   بله حتما این امکان برای شما وجود دارد، و در صورتیکه قصد ورود به رشته های پزشکی , دندانپزشکی و داروسازی داشته باشید، گذراندن سال‌های آخر در انگلستان الزامی است.
   پیشنهاد می‌کنیم در ورکشاپ های اردیبهشت ماه ما برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه شرکت نمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 66. سید علی مقدسی نیا

  سلام من عضو هیات علمی حقوق دانشجو دکتری حقوق عمومی هستم میتونم برم انگلستان ؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز

   باسلام و احترام
   امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری و بالاتر برای شما وجود دارد.
   در صورت تمایل فایل رزومه خود را ارسال فرمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 67. حمید

  سلام ، خیلی ممنون بابت مقاله ی خوبتون ؛ من قبلا دوران ابتدایی و راهنمایی رو در ایتالیا گذراندم و تمام مدارک تحصیلیم هم موجود .
  رشتم هم تجربیه و امسال هم کنکور دارم ، خواستم ببینم با توجه به سابقه ای که در ایتالیا داشتم ، میتونم برای تحصیل در انگلیس اقدام کنم ؟
  با تشکر

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   باسلام و احترام

   دوست عزیز امکان ادامه تحصیل برای شما در انگلستان فراهم است، و ملاک ورود به دانشگاه‌ها و کالج ها سال‌های آخر تحصیلی شما می‌باشد.
   پیشنهاد می‌کنم اطلاعات مربوط به دوره ‌ و رشته مورد نظر خود را در ‌وبسایت مطالعه فرمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 68. Atousa

  سلام.من علاقه مند به تحصیل در رشته طراحی لباس هستم.ولی با توجه به شرایط و محدودیت هایی که توی ایران وجود داره خانوادم منو از رفتن به هنرستان منع کردند.
  میخواستم بدونم من میتونم بعد از اخذ مدرک دیپلم تجربی برای طراحی لباس در انگلستان اقدام کنم یانه؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز

   سلام

   بله امکان ادامه تحصیل برای شما در بهترین کالج ها ‌ و دانشگاه‌ها فراهم است، فقط به این نکته توجه داشته باشید که در صورتیکه در ایران سوابق کاری و یا دوره های مرتبط نگذرانده باشید در کشور انگلستان وارد دوره های پیش نیاز خواهید شد که به بهترین شکل به شما برای ورود به مدارج عالی کمک می‌کند.

   بااحترام

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 69. Atousa

  سلام.من علاقه مند به تحصیل در رشته طراحی لباس هستم.ولی با توجه به شرایط و محدودیت هایی که توی ایران وجود داره خانوادم منو از رفتن به هنرستان منع کردند.
  میخواستم بدونم من میتونم بعد از اخذ مدرک دیپلم تجربی برای طراحی لباس در انگلستان اقدام کنم یانه؟

  پاسخ
 70. سونیا

  با سلام
  من این ترم درسم تموم میشه و قصد دارم مقطع کارشناسی ارشد رو در انگلستان بگذرونم البته اگر بتونم بورسیه بگیرم.آیا بورسیه میدن؟؟؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز

   باسلام و احترام
   معمولا در انگلستان به خاطر یکساله بودن دوره فوق لیسانس، امکان اخذ بورس وجود ندارد.

   متشکرم

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 71. سهیل

  سلام وقت بخیر.
  من ۱۸ سالمه امسال پیش‌دانشگاهی رو تموم میکنم میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل در انگلستان یا چین یا کشورهای دیگه معدل دیپلم و پیش‌دانشگاهی مهمه؟اگه شرط معدل هستش تا چه معدلی پذیرش میکنن؟؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   همه چیز کاملا به رشته و دانشگاه مقصد وابسته است، ولی به طور کلی معدل بالای ۱۴ به شرایط دریافت پذیرش کمک می‌کند.

   بااحترام

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 72. مهديه صمدي

  سلام من ارشد مهندسي بيوتكنولوژي هستم ميخوام دكتراي مهندسي بيوتكنولوژي دارويي بخونم هزينه اش چقده و امكان بورسيه دارم ؟چجوريه شرايط بورسيه؟

  پاسخ
 73. ardalan

  با سلام خدمت آقای سنمبری. ببخشید من اگه بخوام در دوره a level و در رشته ی انسانی تحصیل کنیم حدودا سالانه هزینه ام چقدر میشه؟؟؟ با تشکر.

  پاسخ
 74. غزل

  سلام آیا برای تحصیل در دانشگاه آکسفورد یا کمبریج معدل خاص یا رتبه خاص کنکور نیاز هست یا تنها معدل بالا کفایت میکنه ؟

  پاسخ
 75. غزل

  یک سوال دیگه هم مد نظرم هست میخواستم ببینم هزینه تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه های خوب انگلیس تقریبا چقدر بر آورد میشه و شرایطش در کل چی هست ؟

  پاسخ
 76. Mohammad kazemi

  سلام
  من ٢٠ سالمه و در رشته مترجمي زبان انگليسي مشغول به تحصيل ميباشم
  و ترم ٢ هستم
  قصد ادامه تحصيل در كشور انگلستان رو دارم
  چطور ميتونم ويزاي تحصيلي بگيريم.
  از همكاري شما كمال تشكر را دارم

  پاسخ
 77. پرستو

  سلام من۲۱سالمه ومیخوام پزشکی انگلیس بخونم ولی راستش معدل پایینی دارم واینکه شرایط مالی زیادی برای هزینه هاش ندارم میخواستم بدونم اگه ازمون ترمیم معدلی که خود اموزش وپرورش گذاشتن روشرکت کنم ومعدلم بالا بیاد خیلی آیا دانشگاه های خارج اون معدل رو قبول میکنن؟من امروز با یکی از موسسات اعزام دانشجو حرف میزدم وبهم گفت که سنت برای ورود به دانشگاه انگلستان گذشته وباید حداکثر۱۹سال سن داشته باشی آیا من دیگه نمیتونم شرکت کنم؟؟؟؟لدفن پاسخم رو بدید من منتظرم

  پاسخ
 78. مهران شايگان

  سلام بنده ٢٦ سالمه ارشد مهندسي شيمي از دانشگاه سراسري تبريز با معدل ١٦ كارشناسي ازاد شيراز با معدل ١٥ داري نمره ايلتس ٧ اكادميك هسم و در حال حاضر بر روي دو مقاله اي اس اي كار ميكنم بصورت همزمان ميخواسم بدونم با اين شرايط شانسي براي دريافت اخذ بورس كامل از انگلستان دارم واگه دارم ايا موسسه شما در دريافت اخذ بورس اقدام ميكند ؟
  ممنونم

  پاسخ
 79. Atousa

  ممنون از راهنماییتون.
  من الان سال نهم هستم و وارد دبیرستان نشدم.
  معدلم هم در تمام دوران تحصیلم۱۹/۶۰ به بالا بوده‌.
  اگر بخوام برای مقطع دبیرستان به انگلستان یا کانادا برم بورسیه میشم یا خیر‌؟
  شرایط تحصیل توی کدوم کشور بهتره؟
  از لحاظ امنیتی چطور؟
  ممنون میشم اگر کامل راهنماییم کنید.

  پاسخ
 80. arsalan

  سلام و عرض ادب من دانش آموزی در کلاس دهم و در رشته ی انسانی هستم. میخواستم بدونم آیا امکان ادامه تحصیل من در رشته ی حقوق، در دوره ی کالج ها و دانشگاه های انگلستان هست یا نه؟؟ آیا مثل رشته های دیگه باید حقوق رو از دوره ی a level بخونم. مرسی

  پاسخ
 81. Moein

  سلام عرض میکنم خدمت آقای سنمبری. میخواستم بدونم من به دلیل مشکل مالی که دارم. اگر بتونم هزینه یکسال تحصیل در مدارس شبانه روزی رو پرداخت کنم و به کشور مورد نظرم (انگلستان) برم. آیا مدارس شبانه روزی اجازه کار کردن من رو در خارج از مدرسه میدن؟؟ چون به دلیل مشکل مالی که دارم فقط از طریق کار کردن میتونم مقداری از پول شهریه رو به دست بیارم.با تشکر.

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام
   امکان دریافت اجازه کار حین تحصیل در انگلستان معمولا وابسته به شرایط سنی افراد است که عموما برای سنین پایین این اجازه کمتر صادر می‌شود، ضمنا به این نکته هم توجه داشته باشید که کار دانشجویی بصورت پاره وقت بوده و درآمد چندانی ندارد تا بتواند پاسخگوی هزینه های تحصیل و‌زندگی باشد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا و تحصیل در چین
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 82. صالح

  سلام.اقا من الان پیش دانشگاهیم.ودارم برا کنکور میخونم.معدل دیپلم من ۱۸.۹۲. میخوام بدونم بهتره چه دانشگاهی قبول بشم تا بتونم بورسیه تحصیلی بگیرم؟رشته من ریاضیه.

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام
   معمولا برای مقطع لیسانس کمتر امکان دریافت بورسیه وجود دارد، لذا قبولی و عدم قبولی در کنکور ایران چندان تاثیری در این موضوع نخواهد داشت.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 83. علی

  سلام من علی هستم ۱۷ سالمه میخوام به کشور انگلستان مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم اونجا عموم هستش لطفا یه روش برای مهاجرت معرفی کنین

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   علی عزیز سلام

   تخصص این مجموعه اعزام برای تحصیل در انگلستان است، و در صورت مطالعه وبسایت اطلاعات خوبی راجع به رشته ها و دوره های پیش از دانشگاه به دست می آورید ،در صورت تمایل با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 84. فاطمه

  سلام وقتتون بخیر،من ۲۱ساله از دانشگاه دولتی گلستان رشته ادبیات انگلیسی جزو ده درصددمعدل برترم و تا الان که ترم ششم معدلم ۱۸.۶۰شده و درحال حاضر روی یه مقاله علمی مرتبط با رشته کارمیکنم.وضعیت مال متوسطی دارم میخواستم بدونم شرایط پذیزش گرفتن از اکسفورد و کمبریج چطوره و من هزینه ای که برام داره و اینکه میتونم بورس شم یا سر کاری برم برام سواله ممنون میشم رفع ابهام کنید که با شرایط من اصلن امید رفتن به انگلستان هست متشکر

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   مطمئنا برای شما شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان در مقطع فوق لیسانس وجود دارد، البته برای ورود به دانشگاه‌های کمبریج و آکسفورد معمولا شرایط از بقیه دانشگاه‌ها سخت تر خواهد بود و هزینه های تحصیل هم ممکن است نزدیک به دو برابر باشد.
   شرایط بورسیه معمولا برای فوق لیسانس کمتر وجود دارد و در صورت پیدا کردن کار دانشجویی تا قسمتی از هزینه های زندگی را میتوانید پوشش دهید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 85. meri

  سلام عصر بخیر
  من هنرستان درس میخونم و رشته ام موسیقی هست
  و هنوز دو سالی تا کنکور فاصله دارم
  از نظر شما برای این رشته و این موقعیت و سن بهتره چیکار کنم و یا از لحاظ معدل و درس باید اوضاع چطور باشه؟؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   شما در صورت تمایل میتوانید در رشته های موسیقی در دو سال آخر دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی وارد شوید و یا پس از تکمیل دوره پیش دانشگاهی در ایران برای ادامه تحصیل در دانشگاه اقدام نمایید.
   در این مدت است لازم است سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید و سوابق و نمونه کار در رشته موسیقی برای خود ایجاد کنید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 86. سارا ابراهیمی

  سلام .پسر من ۱۷ سالشه ومیخواد برای ادامه تحصیل در پیش دانشگاهی به بعد به کشور دیگری برود که هم بورسیه پزشکی میپذیرد و هم مدرکش مورد اعتبار بین المللی باشد .و البته از همه مهم تر امنیت داشته باشد …کجا رو پیشنهاد میکنید که کالج رو نیز در آنجا بگذ راند

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   حوزه فعالیت موسسه ما برای رشته های پزشکی کشورهای انگلستان ، کانادا و انگلستان و چین است که متاسفانه برای هیچکدام شرایط بورسیه در دوره دانشگاهی وجود ندارد و میبایست هزینه های تحصیل و زندگی توسط متقاضی پرداخت شود.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 87. نرگس

  سلام من ۲۳سالمه و فوق دیپلمِ کامپیوتر دارم
  معدلمم ۱۴میتونم تو کشورای دیگه ادامه تحصیل بدم؟؟؟چه رشته هایی؟؟
  ممنون

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   باتوجه به اینکه مدرک فوق دیپلم معمولا با عنوان پایه تحصیلی در کشورهای دیگر پذیرفته نیست، بهتر است برای ادامه تحصیل مدرک لیسانس را در ایران تکمیل نموده و‌سپس برای ادامه در مقطع فوق لیسانس اقدام نمایید.

   البته برای ادامه تحصیل در رشته های کامپیوتر شرایطی در کانادا و انگلستان وجود دارد که پیشنهاد میکنیم برای مشاوره تخصصی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 88. همایون

  سلام من رشته ام انسانی و دیپلم گرفته ام و معدلم ۱۴ هستش و دو ماه دیگه پیش دانشگاهی تموم میکنم و مدرک زبان هم ندارم ایا میتونم در انگلستان در مقطع کارشناسی تحصیلی کنم و هزینه سالانه هم زندگی و هم تحصیلی چقدر میشه و ایا امکان داره اونجا زبان بصورت رایگان یاد گرفت و با این شرایط منو قبول میکنن دانشگا ه های اونجا؟

  ممنون از سایت

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   امکان ادامه تحصیل شما در مقطع لیسانس در دانشگاه‌های انگلستان وجود دارد و لازم است سطح زبان انگلیسی شما قبل از اعزام ارتقا یافته باشد.

   در مورد هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان پیشنهاد میکنیم صفحه مربوطه را در وبسایت مطالعه فرمایید.

   ضمنا دوره های پیش نیاز زبان انگلیسی قبل از ورود به دانشگاه وجود دارد که لازم است هزینه های تحصیل در دوره زبان توسط متقاضی پرداخت شود.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 89. محمد

  سلام و عرض ادب
  بنده ۲۰ سالمه و دارای مدرک دیپلم تجربی با معدل ۱۹/۵ هستم میخواستم ببینم که ایا من میتونم برای رشته داروسازی دانشگاه کمبریج بورسیه بگیرم
  پایان خدمت هم دارم
  با تشکر

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   برای ورود به دانشگاه‌های مطرح انگلستان و نیز رشته هایی از قبیل داروسازی، گذراندن دوره های پیش نیاز Foundation و یا Alevel در انگلستان لازم است که می بایست هزینه های تحصیل برای دوره های پیش نیاز و دوره داروسازی در دانشگاه توسط متقاضی پرداخت شود.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 90. arghun

  سلام خسته نباشید. من تو دوره ارشد از مهندسی برق از لیورپول پذیرش گرفته ام. میخواستم بپرسم برای تحصیل دکتری نیز باید شهریه پرداخت کنم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   ضمن تبریک به شما بابت دریافت پذیرش از دانشگاه دوست داشتنی لیورپول، معمولا تحصیل در دوره دکترا در انگلستان نیازمند پرداخت شهریه است مگر اینکه در دانشگاه و‌دپارتمان مربوطه ‌و یا توسط سوپروایزر بورسیه و یا تخفیف خاصی اعلام گردد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 91. رویلت

  سلام و عرض ادب
  من دانشجوی ترم ۶ دندانپزشكی در دانشگاه سراسری هستم میخواستم بدونم میشه ادامه درسم رو در انگلستان بخونم?

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   پیشنهاد میکنم به دلیل متفاوت بودن سیستم های آموزشی کشورها ، دوره ای که مشغول به تحصیل هستید را باتمام برسانید و سپس برای گذراندن دوره تخصص اقدام نمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 92. الهام

  سلام خسته نباشید. من فوق لیسانس فیزیولوژی گیاهی دارم با معدل ۱۸:۸۵ و معدل لیسانس ۱۵:۵۰ در رشته زیست شناسی گیاهی. ۲۹ سالم هست و مدرک زبان ندارم. میخواستم ببینم میتونم برای انگلستان اقدام کنم؟ چ رشته ایی با چ شرایطی. حالا در هر مقطعی یا حتی برتی کار. فقط هم یک همایش شرکت کردم. ممنون

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   امکان ادامه تحصیل در انگلستان برای شما در مقاطع فوق لیسانس و یا دکتری وجود دارد، مسلما شرایط ورود به رشته های مرتبط با آنچه در مقاطع قبلی گذرانده اید ساده تر خواهد بود، پیشنهاد میکنیم در جلسات مشاوره رایگان موسسه سفیرساعی شرکت نمایید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 93. Manida

  سلام خسته نباشید
  من سوم دبیرستانم و سال دیگه کنکور دارم
  میخواستم ببینم میتونم قبل کنکور برای ادامه تحصیل به انگلیس برم ؟با معدل بالا بورسیه میکنن ؟؟؟؟و اینکه هزینه زندگی در ماه چقدره اونجا؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   بله شما میتوانید سال‌های آخر دبیرستان را در کالج های معتبر انگلستان بگذرانید، در صورتیکه دارای معدل بالا باشید به شما کمک میکنیم تا بتوانید از شرایط بورسیه و تخفیف های موجود در کالج ها بهره مند شوید.
   بطور میانگین هزینه های کامل زندگی در هر ماه بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ پوند محاسبه میشود.
   در صورت تمایل در وورکشاپ جشنواره بورسیه های دبیرستان‌ها در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه شرکت کنید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 94. علی

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم برای اخذ رزیدنتی از انگلیس برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی چی لازمه؟ کلا پروسش چجوریه؟

  پاسخ
 95. Samin bamdadi

  سلام من دبیرستانی هستم امسال چهارمم معدل دیپلمم ۱۹/۰۹به نظرتون جایی من برای رشته های دندان،پزشکی،فیزیوتراپی،دارو قبول می کنه؟ هزینش خیلی میشه؟برای بورس باید چه شرایطی رو داشته باشم؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   بله امکان ادامه تحصیل شما در رشته های ذکر شده وجود دارد، پیشنهاد میکنیم برای بررسی شرایط تخصصی با کارشناسان ما تماس بگیرید، قطعا متناسب با بودجه و شرایط علمی شما را راهنمایی خواهند کرد.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 96. ساره

  سلام ببخشید من به تازگی متوجه شدم که انگلستان مدارک آیلتس ایران را دیگر قبول نمی کنند ،من مدرک دیپلم با معدل ۱۹ از هنرستان دارم ولی پیش دانشگاهی نخوندم ،شرایط ادامه رشته خودم در انگلستان چجور خواهد بود؟؟؟؟

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   مشکلی برای قبول آیلتسی که در ایران برگزار میشود وجود ندارد، فقط با توجه به اینکه آیلتس مدل های مختلفی دارد میبایست حین ثبت نام در نوع آزمون دقت کنید.
   برای ورود به دانشگاه‌های انگلستان اتمام پایه ۱۲ تحصیلی و یا پیش دانشگاهی لازم است.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 97. ساره

  سلام..خسته نباشید..میخواستم بپرسم با شرایط من آیا امکان تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های انگلیس وجود داره و چه دانشگاه هایی این امکان بیشتر هست..
  ۲۲ ساله هستم با دیپلم ریاضی معدل ۱۹.۷ و ورودی رشته مهندسی در دانشگاه تهران ولی درسم رو‌ به اتمام نرسوندم و میخوام در انگلیس رشته بیزنس و‌اینترنشنال بیزنس بخونم..آیلتس ۷.۵ هم دارم..
  و رنک دانشگاه و سطح تحصیلات هم ‌برام مهم هست..
  و قصد دارم به ترم پاییز امسال برسم چقدر شانس دارم با توجه به سنم؟
  و اینکه این مقوله چقدر تاثیرگذار هست؟!

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز

   برای موارد مشابه شما شرایط ویژه ای در دانشگاه‌های معتبر در نظر گرفته ایم که کمک می‌کند با توجه به شرایط سنی ادامه تحصیل دهید و برای ترم پاییز وارد دانشگاه شوید، لذا پیشنهاد میکنیم برای بررسی تخصصی شرایط با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را در وبسایت تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 98. par

  سلام خسته نباشید من ۱۹ سالمه و میخوام برای تحصیل به انگلیس سفر کنم معدل دیپلم و پیش دانشگاهیم نزدیک ۱۵ هستش و میخواستم بدونم تو رشته دندان پزشکی قبول میشم و هزینه هاش چجوریه کل هزینه ها اول کار باید داده بشه یا مرحله هستش و اینکه کل هزینش چقدر میشه ؟ و یه شماره تماس هم برای ثبت نام و شرایطش لطف کنید ممنون میشم

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   لازمه ورود به دندانپزشکی در انگلستان گذراندن دوره Alevel در کالج های معتبر است، هزینه های تحصیل و زندگی معمولا از ۳۰۰۰۰ پوند به بالا محاسبه میشود،
   جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کارگاهها و سمینارهای تخصصی پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   اطلاعات تماس در بخش تماس با ما وبسایت قابل دسترسی است.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 99. مهتاب

  سلام دخترم شانزده ساله هست و رشته گرافیک هنرستان میخونه داره کلاس خصوصی زبان می‌ره تا آن شاالله برای آیلتس اقدام کنه میخواستم بپرسم از کدوم کشور اروپایی ویزای تحصیلی دریافت کنه بهتره و آیا امکانش هست در رشته ی طراحی صنعتی در دانشگاه های انگلستان ادامه تحصیل بده

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست عزیز سلام

   امکان ادامه تحصیل فرزند عزیز شما در رشته طراحی صنعتی در انگلستان وجود دارد، در صورتیکه آخرین سال از هنرستان معادل سال ۱۱ باشد، پیشنهاد میشود برای ورود به دانشگاه‌های معتبر تر در انگلستان دوره پیش دانشگاهی و یا همان Foundation را در رشته های هنری در انگلستان بگذرانند.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 100. ‌barbod

  سلام و خسته نباشید خدمت ادمین گل👍
  ادمین جان لطفا جواب من رو بدید واقعا احتیاج دارم ممنونم
  ببخشید من الان ۱۴ سالمه و می خوام که تو همین سن کم به کشور انگلستان برم و تحصیل کنم ببخشید اگر من میخوام تو مدارس خوب ابن کشور درس بخونم مثلا ( (oxford) مثلا اکسفورد چقدر باید زبان انگلیسیم خوب باشه و معدلم باید چقدر باشه و هزینه ثبت نام چقدر است ممنونم لطفا جوابم رو بدید لطفا مرسی

  پاسخ
  1. محمدعلی سنمبری

   دوست گل سلام

   باتوجه به اینکه موسسه ما با کالج های معتبر آکسفورد طرف قرارداد است میتوانیم به شما برای ورود به این کالج ها کمک کنیم.
   هزینه تحصیل و زندگی برای هر سال معمولا از ۳۰۰۰۰ پوند به بالا محاسبه میشود.
   پیشنهاد میکنیم در وورکشاپ تخصصی ۶ اردیبهشت که برای شرایط سنی شما طراحی شده است شرکت کنید.

   موسسه سفیر ساعی – خدمات تحصیل در انگلستان ، تحصیل در کانادا ، تحصیل در چین و دوره های زبان در خارج
   ۰۲۱-۸۸۱۹۱۵۴۵

   پاسخ
 101. زهرا

  سلام،من ۱۹ سالمه و معدل پیش دانشگاهیم ۱۸. اگ بخوام از برای تحصیل مهاجرت کنم باید چیکار کنم؟ ممنون.

  پاسخ
 102. افسون

  سلام روزتون به خیر من ۲۹ ساله هستم مدرک کارشناسی کامپیوتر دارم . میخوام برای زندگی مهاجرت کنم به انگلستان اما دیگه مایل به ادامه تحصیل نیستم بهترین راه چی میتونه باشه که هزینه خیلی بالایی هم نداشته باشه ممنونم از زمانی که برای پاسخگویی میزارید 🌹

  پاسخ
 103. Nam

  باسلام وعرض وقت بخیر.۳۷ سالمه.مجردم.مدرک کارشناسی علوم تربیتی از دانشگاه سراسری دارم بامعدل ۱۸.بنده ۸ سال سابقه تدریس رسمی،درآموزش و پرورش در مقطع ابتدایی رو دارم.۳ بار هم ازدانشگاه های سراسری درمقطع کارشناسی ارشد، هم روزانه و هم شبانه و هم پیام نور پذیرفته شدم. برای ادامه تحصیل رایگان در انگلستان.واگر احیاناً امکان گرفتن ویزای کاری دارم،لطفاً راهنماییم کنید.بینهایت سپاسگذارم

  پاسخ
 104. ساناز

  سلام…من ۲۴ سالمه و معدل دوره کارشناسیم ۱۶/۳۳ بوده متاسفانه…رشتم روانشناسی بالینی بوده…میخواستم بدونم میتونم برای خوندن ارشد همین رشته ویزای تحصیلی بگیرم؟؟
  البته سابقه کاری در ساخت مستند و فیلم کوتاه دارم…دیپلمم تجربیه ممکنه برا دوره کارشناسی بتونم تو رشته فیلمسازی تحصیل کنم؟؟

  پاسخ
 105. ساناز

  من همسرمم دیپلم الکتروتکنیک داره و دیپلم فیلمبرداری تحت نظارت صدا و سیما و دیپلم عکاسی تحت نظارت خبرنگاران جوان و دیپلم جوشکاری زیرآب و همچنین تو رزومه هنریش کارگردان ۲ مستند و ۴ فیلم کوتاه بوده و فیلمبردار ۲ مستند ک یکیش از صدا و سیما پخش شده…شانس اخذ ویزای کاری براش تو انگلستان چجوریه؟؟یا میتونه برا کارشناسی رشته کارگردانی یا عکاسی و فیلمبرداری در انگلستان شانس داشته باشه؟؟

  پاسخ
 106. سحر

  سلام ایا کسی که نمره های دبیرستان و لیسانسش پایین باشه میتونه کمک هزینه یا بورس تحصیلی بگیره؟

  پاسخ
 107. شايسته

  سلام خسته نباشيد من ليسانس كامپيوتر ميخونم ايا امكانش هست براي ارشد براي انگليس اقدام كرد؟ ايا مدرك ليسانس مارو قبول دارن؟ و اينكه همزمان مي شود در هنگام تحصيل كار كرد؟

  پاسخ
 108. Ayda

  سلام ببخشید من سال آینده کنکور میدم میخاستم ببینم از الان برای رشته دندان پزشکی برای دانشگاه انگلستان چکار باید انجام بدم وهزینش چقدره؟

  پاسخ
 109. Fatemeh

  سلام خسته نباشید.. من دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان هستم .. حدود یک سال دیگه تموم میکنم.. قصد ادامه تحصیل در انگلستان در مقطع ارشد رو دارم.. در ضمن من متاهل هم هستم.. خواهش میکنم برام بگید که دقیقا چه مدارکی مورد احتیاجمه و اینکه بهترین دانشگاه برای ادامه تحصیل در رشته های مرتبط کدومه. و اینکه آیا همسرم هم احتیاجه که مدارک تحصیلی خودشو ارائه بده؟ بهترین معدل برای کسب ویزا چنده؟مدارک چه فعالیت هایی یک امتیاز مثبت حساب میشه؟ خواهش میکنم هرچه زودتر جواب بدید..

  پاسخ
 110. Ghazaleh

  سلام، من ۳۱ساله هستم و روانشناسی فردوسی رو خوندم، اما دوست دارم که پزشکی بخونم، با توجه به رشتم و سنم ایا راهی هست برای پزشکی خوندن؟

  پاسخ
 111. شهاب

  با سلام خدمت شما
  من ۱۸ ساله هستم و رشته تجربی،امسال کنکور دارم.معدله دیپلم ۱۹۰۷۱ دارم.مدرک زبان ندارم اما انگلیسی صحبت میکنم چون دوسال افریقای جنوبی بودم.
  میخواستم بدونم با این معدل و شرایط امکان تحصیل برای من هست؟ و شرایط بورسیه چگونه هست؟ ممنون میشم کمک کنید. با تشکر

  پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *