کالج بلربیز ( Bellerbys College )

کالج بلربیز یکی از معتبرترین مؤسسات علمی بریتانیا و مورد اعتماد بسیاری از دانشگاه‌های این کشور است. اساتید برجسته این کالج براساس تجربه‌ای که در آموزش دانش‌آموزان بین‌المللی دارند انتخاب شده‌اند. متخصصان بلربیز برای شکوفایی استعدادهای بالقوه دانشجویان محیطی امن، مطمئن و آرام را برای آن‌ها فراهم کرده‌اند. این کالج یکی از بهترین مؤسسات علمی است، اساتید و مشاوران علمی این کالج بهترین راهنمایی‌ها و مشاوره‌ها را به دانشجویان ارائه می‌دهند. بسیاری از دانش‌آموختگان بلربیز برای ادامه تحصیل، موفق به راهیابی به دانشگاه‌های آکسفورد، کمبریج و دانشگاه‌های گروه راسل می‌شوند.

 • این کالج دارای سه پردیس در شهرهای برایتون ( Brighton ) , کمبریج ( Cambridge ) و لندن ( London )  می باشد.

  پردیس برایتون

  پردیس برایتون بلربیز

  چرا برایتون؟

  برایتون یکی از شهرهای ممتاز و متفاوت بریتانیا است. این شهر پر از هیاهوی دانشجوها و رسانه‌های دیجیتال پیشرفته است. از این شهر تا مرکز لندن با قطار کمتر از یک ساعت فاصله است. دو دانشگاه بسیار معتبر بریتانیا در این شهر قرار دارند، همچنین بزرگترین جشنوارة هنری اروپا نیز در این شهر برگزار می‌شود. این شهر هرساله میزبان کنفرانس SEO است. این رویداد آزاد برخی از بزرگ‌ترین چهره‌های نامدار دنیای دیجیتال را برای ارائه و تبادل ایده‌هایشان به این شهر می‌کشاند. جشنوارة فیلم CINECITY نوامبر هر سال در این شهر میزبان بهترین‌های سینمای بین‌المللی است.

  شهر برایتون محلی برای یادگیری، اکتشاف و به چالش کشیده شدن مردم است. این کالج در قلب شهر برایتون واقع شده‌است. مسئولین این شهر به دور از تمام هیاهو‌های شهری فضایی آرام را برای دانشجویان فراهم کرده‌اند تا آن‌ها بتوانند در کمال آرامش روی مطالعاتشان تمرکز کنند. برایتون یکی از شهرهای پیشرو در زمینة تحصیلات دانشگاهی است.

  اساتید کالج بلربیز گسترده‌ترین و متنوع‌ترین موضوعات و برنامه‌ها را به دانشجویان ارائه می‌دهند. دانشجویان در محیطی گرم و صمیمی به تحصیل می‌پردازند. دانشجویان ورودی‌های قبل به جدیدترها آموزش داده و درباره چگونگی ثبت‌نام در دانشگاه مشاوره‌هایی را به آن‌ها می‌دهند.

  زندگی در برایتون

  شهر برایتون به لندن کنار دریا معروف است. این شهر کوچک‌تر از لندن بوده و مکانی صمیمی، خوشایند و امن را برای مطالعه دانشجویان فراهم کرده‌است. کافه‌ها، فروشگاه‌های متنوع و غرفه‌های فروش غذای بین‌المللی زیادی در این شهر وجود دارند. مردم این شهر فرهنگ و جامعة بین‌المللی پرجنب‌وجوشی داشته و بنابراین دانشجویان در این شهر هرگز از راحتی، رفاه و آرامش خانة خود دور نبوده و همواره در حال کسب تجربه‌های جدیدند. دانشجویان می‌توانند با اتوبوس، دوچرخه و یا با پای پیاده به هر جایی از شهر که دلشان می‌خواهد بروند. اسکلة مشهور برایتون مکانی برای گشت‌وگذار، ملاقات با دوستان و خرید ماهی و چیپس است.

  پارک ملی ساوس داون South Down National Park در نزدیکی شهر برایتون واقع شده‌است. دانشجویان می‌توانند برای مدتی به دور از هیاهوی شهر در این ناحیه برون‌شهری به گشت‌وگذار پرداخته، از مناظر زیبای برایتون لذت برده و اندکی هم گِلی شوند. جامعة چندفرهنگی این شهر دسترسی خوبی به سه مسجد، کلیساهای کاتولیک و انگلیکان Anglican، یک مرکز بودائی Buddhist، یک مرکز اسلامی، چهار پرستشگاه یهودی و کلیساهای اورتودوکس یونانی و قبطی Coptic دارد.

  پردیس برایتون کالج بلربیز

  پردیس برایتون کالج بلربیز محیطی عالی برای تمرکز دانشجویان بر روی مطالعاتشان است. هرآنچه را که یک دانشجو برای موفقیت و پیشرفت در برنامه‌های زبان انگلیسی، GCSE، دوره‌های پیش‌نیاز و A-Level به آن نیاز دارد در این پردیس موجود است. پردیس مدرن این کالج در مرکز شهر قرار داشته و دسترسی بسیار عالی به گوشه گوشة شهر دارد. کلاس‌های مخصوص و اقامتگاه‌های نورگیر و ایمن از دیگر ویژگی‌های این پردیس است. کتابخانه این پردیس محلی دنج و آرام برای مطالعه و تفکر در اختیار دانشجویان قرار داده که تنها چند دقیقه با کلاس‌هایشان فاصله دارد. با یک پیاده‌روی کوتاه از مرکز برایتون می‌توان این کتابخانة عمومی را که به‌خاطر معماری‌اش برندة جایزه شده را یافت. در این پردیس همچنین منابع غنی و زمینه‌های مطالعاتی الهام‌بخش بسیاری برای دانشجویان فراهم آمده‌است.

  اقامت

  دانشجویان برای تحصیل موفق در خارج از کشور به محل اسکانی به راحتی خانة خودشان نیاز دارند. اقامتگاه‌های مدرن کالج بلربیز محل اسکانی آرام و راحت را برای دانشجویان فراهم کرده‌ تا آن‌ها با احساس راحتی و امنیت بیشتر بتوانند با خیالی آسوده بر روی مطالعاتشان تمرکز کنند.

  چنانچه دانشجویان زیر هجده سال سن داشته باشند:

  اقامتگاه بلربیز امکانات زیر را برایشان فراهم می‌کند:

  • اتاق تک‌‌تختخوابه خصوصی با سرویس بهداشتی، یا اتاق دوتختخوابه مشترک
  • سیصدوهفتاد اتاق تک‌‌تختخوابه و هشت اتاق دوتختخوابه
  • تمام وعده‌های غذایی (شامل صبحانه، نهار و عصرانه) برای دانش‌آموزان کمتر از شانزده سال
  • نصف وعده‌های غذایی (شامل صبحانه و عصرانه) برای دانش‌آموزان کمتر از شانزده سال
  • اتاق‌های عمومی همراه با تلویزیون، کافی‌نت و کافه‌تریا
  • دانش‌آموزان کم‌سن‌وسال‌تر از حمایت‌های بیشتری مانند کمک در انجام فعالیت‌ها و تکالیف روزانه، اطمینان از شادی، سلامتی و امنیت آن‌ها برخوردار می‌شوند.
  • فاصلة پیاده‌روی کوتاه تا کتابخانه
  • دوربین‌های مداربستة شبانه‌روزی
  • دسترسی به اینترنت پرسرعت بی‌سیم
  • دسترسی به انبار دوچرخه
  • خشکشویی شبانه‌روزی در محل
  • نظافت هفتگی اتاق‌ها
  • دسترسی به کلید و کارت هوشمند در ورودی اصلی

  چنانچه دانشجویان بالای هجده سال سن داشته باشند:

  اقامتگاه پاریس امکانات زیر را برایشان فراهم می‌کند:

  • سی‌ویک اتاق تک‌‌تختخوابه خصوصی با سرویس بهداشتی یا اتاق دوتختخوابه مشترک
  • نصف وعده‌های غذایی (شامل صبحانه و عصرانه)
  • اتاق تلویزیون
  • نگهبان امنیتی شبانه
  • دسترسی به اینترنت پرسرعت بی‌سیم
  • دسترسی به کلید و کارت هوشمند در ورودی اصلی
  • خشکشویی
  • نظافت هفتگی اتاق‌ها

  اقامتگاه پاریس با اتوبوس تنها ده دقیقه و با پای پیاده سی دقیقه فاصله دارد.

  اقامتگاه‌های خانگی

  اقامتگاه‌های خانگی استاندارد برای دانشجویان شانزده‌ساله و بزرگتر

  به دانشجویان امکان تجربة زندگی مستقل همراه با مراقبت‌های یک زندگی خانوادگی داده خواهد شد.

  اقامتگاه‌های خانگی خاص: برای دانش‌آموزان سیزده تا پانزده‌ساله

  در اقامتگاه‌های خانگی خاص به دانش‌آموزان نگرش و حمایتی را که به‌ عنوان یک دانش‌آموز جوان به آن نیاز دارند داده می‌شود. زندگی در اقامتگاه‌های خانگی، فرصتی عالی و مغتنم برای آشنایی با فرهنگ بریتانیایی را در اختیارشان قرار می‌دهد. دانش‌آموزان در یک خانوادة انگلیسی زندگی خواهند کرد و هر روز با گویشوران انگلیسی‌زبان به ارتقا مهارت‌های زبان انگلیسی خود خواهند پرداخت. کالج بلربیز برای برطرف کردن نیازهای دانش‌آموزان تنوع زیادی از اقامتگاه‌های خانگی را در اختیارشان قرار می‌دهد. آن‌ها می‌توانند زندگی با خانواده‌ای به همراه فرزندانشان را انتخاب کنند. خانواده‌ای تک‌نفره یا میزبان دانش‌آموزان دیگری مانند خودشان نیز می‌تواند از دیگر موارد انتخابی آنان باشد. تمام اقامتگاه‌های خانگی برای برخورداری از امنیت و فضایی دوستانه با دقت و وسواس بسیار انتخاب شده و مسئولان دانشگاه به‌طور مرتب از این محل‌ها بازدید می‌کنند تا مطمئن شوند که هر آنچه دانش‌آموزان به آن نیاز دارند در اختیارشان قرار گرفته‌ است. با اقامت در این اقامتگاه‌ها دانش‌آموزان زندگی در قلب شهر را تجربه کرده و می‌توانند در کمتر از سی دقیقه با پای پیاده و در زمانی بسیار کمتر با اتوبوس به کالج رفت‌وآمد کنند.

  امکانات کالج بلربیز برایتون

  مسئولین این کالج با دقت تمام امکاناتی که یک دانشجو در زندگی دانشجویی‌اش به آن نیاز دارد را انتخاب کرده‌اند. پردیس برایتون کالج بلربیز در مرکز شهر واقع شده و تا دریا فاصله زیادی ندارد. شهر برایتون یک مرکز آموزشی بزرگ با جمعیت زیادی از دانش‌آموزان بین‌المللی است. دانش‌آموزان در این شهر ضمن بهره‌مندی از فضای راحت و شهری، از زندگی اجتماعی و فرهنگ بین‌المللی مردم این شهر لذت می‌برند.

  پردیس برایتون کالج بلربیز در مرکز شهر واقع شده‌است.

  بهترین امکانات برای پاسخ به تمام نیازهای دانشجویان

  کالج بلربیز برایتون مدرن و بسیار مجهز است. گستره‌ای وسیع از امکانات مخصوص دانشجویان برای موفقیت در مطالعاتشان در این پردیس به چشم می‌خورد. این امکانات شامل اینترنت پرسرعت بی‌سیم رایگان، کافی‌نت، کتابخانة عمومی، فروشگاه‌های اغذیه‌فروشی، حراست و نگهبانی شبانه‌روزی، بیمارستان مخصوص، هشت آزمایشگاه علمی، اتاق‌های کامپیوتر، امکانات آموزشی مجهز به به‌روزترین فناوری‌ها و چهار استودیوی بزرگ هنر است.

  • منابع

  کالج بلربیز برایتون گستره‌ای وسیع از خدمات حمایتی و منابع به‌‌روز را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد تا آن‌ها بیشتر وقتشان را در این مکان بگذرانند. کارکنان خوش‌‌برخوردی در این کالج حضور دارند تا مطمئن شوند که دانشجویان خوشحال و در سلامت کامل به تحصیل مشغولند. این‌ها تنها بخشی از ویژگی‌های بلریبز است که این مؤسسة علمی‌آموزشی را منحصر‌به‌فرد و متمایز از سایر دانشگاه‌ها ساخته‌‌است.

  منابع مطالعاتی

  در این کالج منابع مطالعاتی وسیعی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد:

  • ایمیل دانشجویی
  • یک بستر آموزشی آنلاین و یک پورتال هوشمند دانشجویی
  • یک کتابخانة عمومی، هشت آزمایشگاه علمی و چهار استودیوی بزرگ هنر
  • انجمن دانشجویی
  • راهنمای دانشگاه یونی‌فراگ Unifrog (یونی‌فراگ بستر انتخاب دانشگاه آنلاینی است که به دانشجویان این امکان را می‌دهد که برای ادامة تحصیل بهترین دانشگاه ممکن را انتخاب کنند. این بستر همچنین این اجازه را به اساتید می‌دهد که پیشرفت‌های علمی‌آموزشی دانشجویان را پیگیری کنند. لازم به ذکر است که این بستر آنلاین جوایز متعددی را کسب کرده‌است.)

  کارکنان کالج بلربیز

  کارکنان بلربیز به‌سختی در تلاشند تا دانشجویان باکیفیت‌ترین مراقبت‌ها و عالی‌ترین آموزش‌ها را در این کالج تجربه کرده و بتوانند از زندگیشان به‌عنوان یک دانشجوی بین‌المللی در بریتانیا لذت ببرند. درمانگاهی برای مراقبت از دانشجویان بیمار وجود دارد. مشاوران این دانشگاه می‌توانند در هر موردی که دانشجویان بخواهند به آن‌ها مشاوره دهند، و همچنین کارکنان دانشگاه برای کمک به دانشجویان از ثبت‌نام برای دانشگاه گرفته تا اطمینان از اتمام تکالیفشان در کنارشان حضور دارند.

  پردیس کمبریج

  کالج بلربیز کمبریج

  چرا کمبریج؟

  شهر کمبریج به‌عنوان زادگاه و خواستگاه یکی از قدیمی‌ترین و بهترین دانشگاه‌های جهان معروف است، مکانی امن و الهام‌بخش برای مطالعه که خیابانی سنگفرش‌شده با معماری تاریخی آن را احاطه کرده‌است. دانشمندان، متخصصین فناوری، مهندسین و ریاضیدانان در این کالج با سرعت فوق‌العاده‌ای درحال ابداع و اکتشاف هستند. ترینیتی کالج Trinity College کمبریج، با باز شدن پارک علوم کمبریج Cambridge Science Park در سال ۱۹۷۰ دچار تحول شد. این شهر دانشگاهی قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین مرکز اروپایی برای پژوهش‌ها و توسعه‌های بازرگانی است. تعداد زیادی از شرکت‌های فناوری موفق در بیست سال گذشته در این منطقه شروع به کار کرده‌اند. تحولات باورنکردنی علوم و تکنولوژی پدیدة کمبریج The Cambridge Phenomenon نام گرفته‌اند. این شهر همچنین به‌خاطر تأسیس یازده شرکت تکنولوژیکی به ارزش بیش از ششصدوبیست‌‌میلیون یورو در آن سیلیکون فِن Silicon Fen نام گرفته‌است. بسیاری از این شرکت‌ها فعالیت خود را از این کالج شروع کرده و همچنان هم ارتباطی قوی و مستمر دارند. امروزه این کالج یکی از مهم‌ترین مراکز فناوری اروپا است.

  در کالج تخصصی بلربیز کمبریج تمام برنامه‌ها، انتخاب موضوعات و فعالیت‌های علمی برای موفقیت دانشجویان در رشته‌های علوم پایه یا مهندسی متمرکز شده‌اند. دانشجویان بلربیز کمبریج از گزیده‌جلسات محلی که با مشارکتی جهانی برگزار می‌شود بهره‌مند شده، و حضور در این جلسات به آن‌ها بینشی جهانی دربارة نرم‌افزار، مهندسی زیستی و فناوری اطلاعات پزشکی می‌دهد.

  زندگی در شهر کمبریج

  مشاهدة افرادی در حال قایقرانی در رودخانه و دانش‌آموزانی سوار بر دوچرخه در این شهر، صحنه‌ای شبیه به یکی از صحنه‌های هری‌پاتر را به وجود آورده‌‌است. این تصاویر کلاسیک از شهر کمبریج بخشی از تمام آن چیزی است که این شهر را ویژه و منحصر‌به‌فرد ساخته‌است. این شهر دارای موزه‌ها و گالری‌های هنری در سطح جهانی است مانند موزة فیتزویلیام The Fitzwilliam Museum. در این شهر رستوران‌ها و کافه‌ها، تئاترها، کنسرت‌های موسیقی و نمایش‌های کمدی زیادی به چشم می‌خورند. از کمبریج تا لندن با قطار تنها پنجاه دقیقه فاصله است. این شهر همچنین نزدیک ییلاقی زیبا و شهری تاریخی نیز هست. برای تمام افراد با هر دین و مذهبی که هستند در جامعة بین‌المللی کمبریج مکانی برای عبادت وجود دارد. جامعه‌ای مسلمان، کالج مسلمان کمبریج، مسجد، کلیساهای کاتولیک، پروتستان Evanglican و انگلیکن. مرکز بودایی، مرکز اسلامی، کنیسه Synagogue و کلیسای اورتدوکس روسی در این شهر و در کنار هم به چشم می‌خورند.

  کالج بلربیز کمبریج

  کالج بلربیز کمبریج طوری طراحی شده‌است تا با تمرکز بر یادگیری دانشجویان محیطی ایده‌آل برایشان فراهم شود. تحصیل علوم پایه و مهندسی در این کالج در پردیسی تاریخی و محیطی زیبا امکان‌پذیر شده‌است. این کالج تخصصی آزمایشگاه علوم مدرن و کلاس‌های درس مخصوص داشته، و تنها با یک پیاده‌روی پانزده‌دقیقه‌ای می‌توان به مرکز شهر رفت‌وآمد داشت.

  محل اسکان و اقامت

  دانشجویان برای موفقیت در تحصیل در خارج از کشور به جایی به راحتی خانة خودشان برای اقامت نیاز دارند. اقامتگاه مدرن بلربیز جایی برای زندگی است که دانشجویان در آن می‌توانند احساس امنیت کرده و بر مطالعاتشان متمرکز شوند.

  • چنانچه دانشجویان شانزده تا هجده سال سن داشته باشند:

  اقامتگاه مانور Manor امکانات زیر را برایشان فراهم می‌کند:

  • دوشنبه تا جمعه، حمل‌ونقل رایگان بین خوابگاه و دانشگاه (برای تسهیل در حضور به‌‌موقع دانشجویان در کلاس‌های درس)
  • حراست و نگهبانی شبانه‌روزی
  • شصت اتاق خصوصی تک‌‌نفره
  • سالن ورزش، اتاق موسیقی و تلویزیون
  • نصف وعده‌های غذایی (شامل صبحانه و نهار)
  • حمام و آشپزخانه (مشترک با چهار دانشجوی دیگر)
  • دسترسی به اینترنت پرسرعت بی‌سیم
  • خشکشویی در محل
  • نظافت هفتگی اتاق‌ها
  • دسترسی به کلید و کارت هوشمند در ورودی اصلی

  حمل‌و‌نقل عالی خوابگاه را به مرکز شهر متصل می‌کند.

  چنانچه دانشجویان هجده سال یا بیشتر داشته باشند:

   اقامتگاه اِستادی این Study Inn  امکانات زیر را برایشان فراهم می‌کند:

  • اتاق‌های دولوکس Deluxe و دولوکس‌پلاس Deluxe Plus (اتاق‌های دولوکس‌پلاس فضای بیشتر و انباری دارند)
  • نظافت هفتگی اتاق‌ها
  • سالن بدنسازی با سونا
  • آشپزخانه‌ای کاملاً مجهز به تمام امکانات پخت‌وپز، یخچال، فریزر، مایکروویو، کارد و چنگال، چینی‌آلات، بشقاب و ظروف پخت‌و‌پز
  • بدون خدمات ارائه غذا به دانشجویان
  • سالن بازی و تلویزیون
  • فضایی کوچک برای آشپزی در هر اتاق
  • خشکشویی سکه‌ای (این مدل خشکشویی‌ها‌ متصدی ندارند و تنها با دریافت سکه به ارائه خدمات به مشتریان می‌پردازند.)

  اقامتگاه استادی این بسیار مدرن و مجهز است. فاصلة این اقامتگاه تا کالج بلربیز با اتوبوس بیست دقیقه و پیاده کمتر از سی دقیقه است. این اقامتگاه بهترین امکانات رفاهی‌خدماتی مورد نیاز دانشجویان را در اختیارشان قرار می‌دهد. امکانات و خدمات فوق‌العادة درمحل و دسترسی آسان به تسهیلات محلی از جمله امتیازات این اقامتگاه محسوب می‌شود.

  • اقامتگاه خانگی

  زندگی در اقامتگاه‌های خانگی فرصتی شگفت انگیز برای آشنایی با فرهنگ، زبان و زندگی خانواده‌های انگلیسی را به دانشجویان می‌دهد. این اقامتگاه‌ها انواع مختلفی دارند. دانشجویان می‌توانند با یک خانوادة پرجمعیت به همراه فرزندانشان، خانوادة یک‌نفره، یا در خانواده‌ای که میزبان دانشجویان دیگری مانند خودشان هستند زندگی کنند. اقامتگاه‌های خانگی به‌دقت انتخاب شده‌اند تا به دانشجویان امنیت و صمیمیتی را که به‌عنوان یک دانشجوی بین‌المللی به آن نیاز دارند، بدهند. مسئولین دانشگاه به‌طور منظم از این اقامتگاه‌ها بازدید می‌کنند تا مطمئن شوند که هر آنچه دانشجویان به آن نیاز دارند در اختیارشان قرار گرفته‌است.

  اقامتگاه‌های خانگی استاندارد

  • برای دانشجویان شانزده‌ساله و بزرگ‌تر
  • این اقامتگاه‌ها به دانشجویان این امکان را می‌دهد که به‌طور مستقل و با حمایت یک خانوادة دلسوز مانند خانوادة خودشان زندگی کنند.

  اقامتگاه‌های خانگی پلاس

  • برای دانش‌آموزان سیزده تا پانزده‌ساله
  • این اقامتگاه‌ها حمایت و نظارت بیشتری را به دانش‌آموزان کم‌سن‌وسال‌تر ارائه می‌دهد.

  حمل‌و‌نقل

  برای سهولت در رفت‌وآمد دانشجویان، اقامتگاه‌ها نزدیک به مسیرهای اتوبوس و قطار قرار گرفته‌اند:

  • ایستگاه اتوبوس کمبریج، اطلاعات تکمیلی در این سایت موجود است. www.nationalexpress.com
  • ایستگاه قطار کمبریج، فاصلة پنجاه‌دقیقه‌ای تا مرکز لندن
  • اتوبوس‌های سراسری، اطلاعات تکمیلی در این سایت موجود است. www.travelineeastanglia.org.uk

  امکانات پردیس کمبریج کالج بلربیز

  دانشجویان در محیطی زیبا در پردیس تاریخی کمبریج کالج بلربیز به تحصیل پرداخته و تمام امکاناتی که برای موفقیت در علوم پایه و مهندسی به آن نیاز دارند در اختیارشان قرار گرفته‌است. شهر کمبریج زادگاه پارک علوم کمبریج به‌عنوان مرکز فعالیت‌های علمی و فناوری است. این کالج محلی ایده‌آل برای مطالعة علوم پایه و مهندسی است.

  امکانات آموزشی مدرن

  امکانات دانشجویان کالج بلربیز کمبریج شامل اینترنت پرسرعت بی‌سیم رایگان، کافه، کتابخانة عمومی درمحل و پرستار همیشه‌حاضر در کالج است. چندین آزمایشگاه درجه‌یک مدرن، امکانات آموزشی هدفمند و اتاق‌های کامپیوتر از دیگر امکانات علمی این کالج هستند.

   

  منابع

  دانشجویان کالج بلربیز کمبریج در طول دورة تحصیل خود به طیف گسترده و وسیعی از منابع تحصیلی و مطالعاتی دسترسی دارند. پرسنل متعهد این کالج به دانشجویان کمک می‌کنند تا در کمال شادی و سلامت به تحصیل بپردازند. همة این‌ها تنها بخشی از تمام آن چیزی است که باعث شده کالج بلربیز منحصربه‌فردتر از کالج‌های دیگر بریتانیایی باشد.

  منابع مطالعاتی

  دانشجویان این کالج به طیف گسترده و وسیعی از منابع تحصیلی و مطالعاتی مدرن دسترسی خواهند داشت، از جمله:

  • ایمیل دانشجویی
  • یک برنامة یادگیری آنلاین
  • طیف وسیعی از امکانات بسیار عالی

  کارکنان دلسوز

  دانشجویان کالج بلربیز کمبریج بهترین مراقبت‌ها و باکیفیت‌ترین آموزش‌ها را از کارکنان زحمتکش و دلسوز این مؤسسه دریافت می‌کنند. آن‌ها به این دانشجویان به‌‌عنوان دانشجویان بین‌المللی کمک خواهند کرد تا تجربیات فراوانی در طول زندگی در بریتانیا به دست آورند. چنانچه دانشجویی بیمار شود یک پرستار تا بهبودی کامل از او مراقبت خواهد کرد. تیم مشاوران این کالج در تمام زمینه‌ها به دانشجویان مشاوره داده و به او کمک خواهند کرد تا مشکلش برطرف شود. اعضای هیئت علمی این کالج برای کمک به دانشجویان در تمامی زمینه‌ها از جمله درخواست پذیرش دانشگاه و اطمینان از اتمام تکالیف درسی دانشجو همیشه حاضرند.

  پردیس لندن

  کالج بلربیز لندن

  چرا لندن؟

  شهر لندن یکی از اولین انتخاب‌های دانش‌آموزان بین‌المللی برای ادامه تحصیل است. تحصیل در این شهر به دانشجویان امکان دستیابی به تمام جزئیات تجارت جهانی را می‌دهد. این شهر که به‌‌عنوان مرکز تجارت برتر جهانی شناخته شده‌‌است، زمینه فعالیت چهل درصد از شرکت‌های جهانی را فراهم می‌کند، بنابراین دانشجویان مورد حمایت سازمان‌های معتبر بین‌المللی خواهند بود. کالج‌ها و دانشگاه‌های این شهر دانش‌آموزان را از سراسر دنیا جذب کرده و فرصت‌های تحصیلی و مالی بسیار خوبی را در اختیارشان قرار می‌دهند.

  نزدیک چهارصدوسی‌وپنج‌هزار دانش‌آموز خارجی در سال‌های ۲۰۱۵- ۲۰۱۴ در لندن به تحصیل پرداخته‌اند. بنابراین پیدا کردن دوستانی از سراسر جهان در این شهر بسیار ساده است. در کالج بلربیز لندن دانشجویان علاقه خود به تجارت جهانی را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. متخصصینی که تجربه تجارت جهانی دارند به تدریس در این کلاس‌ها می‌پردازند و سخنرانان مهمان از بهترین دانشگاه‌های لندن برای تدریس به این کالج می‌آیند. در این کالج روی فعالیت‌های برجسته آشنایی با تجارت جهانی مانند بازدید از بورس اوراق بهادار لندن، خزانه‌داری اچ ام، بانک انگلستان، تجارت‌های ملی و رقابت‌های مالی (شرکت‌های سرمایه‌گذاری نو و پایه) و شرکت‌ها و مؤسسات دیگر تمرکز شده‌‌است.

  کالج‌های تجاری مخصوص بسیاری در شهر لندن وجود دارند و به همین دلیل این شهر بهترین مکان برای یادگیری تجارت و اقتصاد است.

  زندگی در لندن

  شهر لندن تنوع غذایی فوق‌العاده، مغازه‌‌ها، فروشگاه‌ها و بازارهای هیجان‌‌انگیز و مردمانی دوست ‌داشتنی دارد. دانشجویان می‌توانند وقت‌های آزاد خود را صرف بازدید از بناها و معماری‌های مشهور، موزه‌های بین‌المللی و گالری‌های هنری این شهر کرده و یا در پارک‌های عمومی به گردش بپردازند. دانشجویان می‌توانند برای گذراندن زمان‌های آزادشان به رستوران‌ها و کافه‌های این شهر بروند، از تئاترها و عبادتگاه‌های این شهر دیدن کنند، یا به تماشای کنسرت و نمایش‌های کمدی بپردازند.

  گرینویچ در انشعابات رودخانه تایمز Thames قرار دارد و می‌توان با قایق مسافرتی یا با استفاده از خطوط هوایی امارات (تراموای برقی) از منظره حیرت‌انگیزی که این شهر را احاطه کرده‌است دیدن کرد. شهرهای ساحلی مشهور مانند برایتون و هاستینگز Hastings از این شهر با قطار تنها یک ساعت و بیست دقیقه فاصله دارند.

  کالج بلربیز لندن

  با فراهم آمدن فضایی امن، سالم و دوستانه در کالج بلربیز لندن دانشجویان همان احساس شادی و راحتی خانه خودشان را تجربه خواهند کرد. براساس زمان‌بندی‌های گرینویچ، فاصله این کالج تا مرکز شهر با اتوبوس، قطار یا قایق بسیار کوتاه است. هدف از ساخت این کالج، کلاس‌هایی مدرن و امکاناتی به‌روز، شامل امکانات آموزشی، مرکز فعالیت‌ها و تفرجگاهی در محوطه کالج بوده‌است.

  اقامتگاه دهکده دانشجویی در کنار کالج قرار دارد و زندگی در آن به دانشجویان این امکان را می‌دهد که با سایر همکلاسی‌های بلربیزی خود ساده‌تر آشنا شوند.

  محل اسکان و اقامت

  زمانی که دانشجویی در خارج از کشور به تحصیل می‌پردازد، داشتن محل اسکان و اقامتی مانند خانه خودش یکی از نیازهای ضروری او برای موفقیت به حساب می‌آید. اقامتگاه‌های دانشگاه لنکستر به همین منظور مکانی امن و سالم و محیطی آرام را برای دانشجویان فراهم آورده‌است.

  به دانشجویان این امکان داده می‌شود تا محل اسکان و اقامت خود را از میان گزینه‌های اقامتی کالج و دهکده دانشجویی مک‌میلان که تنها چند قدم با محل تحصیلشان فاصله دارد انتخاب کنند.

  در دهکده دانشجویی مک‌میلان دانشجویان در میان سایر همکلاسی‌هایشان در کالج بلربیز لندن زندگی کرده و دوستان جدیدی از سراسر جهان پیدا می‌کنند.

  دهکده دانشجویی لندن در نزدیکی چندین ایستگاه اتوبوس و مسیرهای قطار قرار دارد.

  ایستگاه کاتی سارک دی.ال.آر.  Cutty Sark DLR بیست دقیقه تا مرکز لندن فاصله دارد.

  ایستگاه قطار دپفورد Deptford و گرینویچ  بیست دقیقه تا مرکز لندن فاصله دارند.

  اتوبوس‌ها از ایستگاه‌های مشخص‌شده در فاصله‌های زمانی مشخص به سمت دهکده دانشجویی مک‌میلان حرکت می‌کنند.

  اطلاعات تکمیلی در وب‌سایت www.tfl.gov.uk قابل دسترسی است.

  امکانات دهکده دانشجویی مک‌میلان

  مسیر پیاده کوتاه تا کالج

  حراست و نگهبانی شبانه‌روزی کامل سی.سی.تی.وی.

  دسترسی به اینترنت پرسرعت بی‌سیم رایگان

  دسترسی به انبار دوچرخه

  خشکشویی شبانه‌روزی در محل

  نظافت هفتگی اتاق‌ها

  دسترسی به کلید و کارت هوشمند در ورودی اصلی

  چنانچه دانشجو کمتر از هجده سال سن داشته باشد:

  چنانچه دانشجویی اقامت در دهکده دانشجویی مک‌میلان را انتخاب کند و کمتر از هجده سال سن داشته باشد، اتاق تک‌نفره خصوصی در آپارتمانی مشترک در اختیار او قرار خواهد گرفت. هر آپارتمان یک مکان عمومی کوچک مشترک برای استراحت و ملاقات با همکلاسی‌ها دارد.

  امکانات این دهکده دانشجویی شامل موارد زیر است:

  اینترنت پرسرعت بی‌سیم رایگان

  سرویس بهداشتی و حمام شخصی

  چنانچه دانشجو بیشتر از هجده سال سن داشته باشد:

  گزینه‌های اقامتگاهی و خوابگاهی زیر قابل انتخاب است.

  اتاق تک‌نفره یا دونفره با تمام امکانات آشپزخانه‌ای (اجاق گاز برای پخت‌وپز، فر، سینک، ماکروویو، یخچال و فریزر)

  نصف وعده‌های غذایی (شامل دو وعده غذایی در روز) یا پخت‌وپز توسط خود دانشجو

  اقامتگاه

  اقامتگاه استاندارد: برای دانش‌آموزان شانزده‌ساله و بزرگتر

  با حمایت‌ها و مراقبت‌های یک محیط خانوادگی (چیزی شبیه آنچه دانشجو در محیط خانواده خود و در میان اعضای خانواده خود تجربه می‌کرده‌است) به دانشجو امکان تجربه یک زندگی و فرصت و شانس آشنایی با فرهنگ مردم انگلستان داده می‌شود. همچنین زندگی در بریتانیا امکان هم‌صحبتی و مکالمه روزانه با گویشوران زبان انگلیسی را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

  کالج بلربیز برای انتخاب اقامتگاه یا خوابگاه گزینه‌های مختلف متناسب با انواع سلیقه‌ها را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. دانشجویان این امکان را دارند که با یک خانواده به ‌همراه فرزندانشان، به‌طور مجردی یا چندنفره با دانشجویان دیگری مانند خودشان زندگی کنند. این اقامتگاه‌ها محیطی امن، دوستانه و صمیمی داشته و مسئولین کالج برای اطمینان از برآورده شدن تمام نیازهای دانشجویان بازدیدهای منظمی از آن‌ها به عمل می‌آورند.

  امکانات کالج بلربیز لندن

  این کالج در نزدیکی مرکز اقتصاد جهانی و مناطق خرید آزاد در اسکله قناری Canary Wharf واقع شده‌‌است. مرکز تجاری شهر لندن و مراکز تفریح و سرگرمی لندن تا این کالج فاصله اندکی دارند. دانشکده‌ها، کتابخانه‌ها و سایر ساختمان‌های دانشگاه لندن نیز به‌‌آسانی قابل‌دسترسی است. لندن یک مکان عالی برای یادگیری تجارت است. خوابگاه‌های دانشجویان دقیقاً در کنار کالج بلربیز قرار دارند. این مکان فضایی امن و سالم را برای دانشجویان فراهم می‌کند.

  امکاناتی عالی برای تحصیل اقتصاد و تجارت

  کالج بلربیز تمام امکانات حمایتی مورد نیاز دانشجویان را در طول تحصیل به آن‌ ها ارائه می‌دهد. این امکانات شامل آموزش و مرکز فعالیت‌ها، اینترنت پرسرعت بی‌سیم رایگان، کمک رفاهی تمام‌‌وقت تیمی، دسترسی به انبار دوچرخه، حراست و نگهبانی شبانه‌روزی، دوربین‌های مداربسته شبانه‌روزی، امنیت و سلامت در محوطه اقامتگاه‌ها، تمام امکانات سرویس بهداشتی و حمام شخصی، خشکشویی در محل، مرکز آموزشی و تفریحی شبانه‌روزی در تمام ایام هفته است.

  منابع

  کالج بلربیز لندن امکان دسترسی دانشجویان به تمام منابع علمی و آموزشی موجود را فراهم کرده‌است. کارمندان دلسوز و مهربان این کالج برای اطمینان از رضایت، سلامت و بهبود وضعیت تحصیلی دانشجویان استخدام شده‌اند و این تنها یک قسمت از خدماتی است که تحصیل در بلربیز را منحصربه‌فرد ساخته ‌است.

  منابع مطالعاتی آموزش مدرن شامل موارد زیر است:

  بستر platform یادگیری آنلاین و پورتال دانشجویی

  طیف وسیعی از امکانات شامل اتاق هیئت ‌مدیره دانشجویی برای سروسامان دادن به اوضاع کالج، فعالیت‌ها و دیدار با مدیران کالج است. کارمندان حامی شما در طول تحصیلکارمندان بلربیز سخت در تلاشند تا دانشجویان از بهترین امکانات رفاهی و آموزشی برخوردار شده و به ‌عنوان یک دانشجوی بین‌المللی بهترین زندگی را در انگلستان تجربه کنند. بیشتر این کارمندان در خارج از کشور خودشان زندگی و کار کرده‌اند، و بیشتر از سایرین درک کرده‌اند که احساس آرامش و آسایش زمانی که شما از خانه و خانواده خود دور هستید تا چه اندازه مهم است.

  چنانچه دانشجویی کسالت داشته باشد، یک پرستار تا بهبودی کامل از او مراقبت خواهد کرد. تیم مشاوران این کالج مشاوره‌ها، پیشنهاد‌ها و حمایت‌های گسترده‌ای را به دانشجویان ارائه می‌دهند. تمامی اعضای هیئت علمی این کالج برای کمک به شما در انجام تکالیف و کارهای دانشگاهی و اطمینان از اتمام آن‌ها در کنار دانشجویان بوده و با کمال میل ، به‌طور کامل به صحبت‌ها و خواسته‌های آن‌ها گوش می‌دهند و به آن‌ها کمک کنند تا بهترین تجربة ممکن در تحصیل و زندگی در انگلستان را داشته باشند.

 • موفقیت درخشان دانشجویان A-Level

  هشتادونه درصد از دانشجویان A-Level در سال ۲۰۱۶ موفق به راهیابی به پنجاه دانشگاه برتر بریتانیایی شدند (براساس رتبه‌بندی تایمز و ساندی تایمز در راهنمای دانشگاه‌های برتر ۲۰۱۷).

  نمرات عالی دانشجویان بلربیز

  هفتادوپنج درصد از دانشجویان A-Level این دوره مناسب برای سن ۱۵ سال به بالا و کسانی که خواستارتحصیل دردوره ‌های دارای اعتبار بین‌المللی و ورود به بهترین دانشگاه‌ها هستند می باشد. این کالج در سال ۲۰۱۶ موفق به کسب نمرات A+ تا B شدند. (میانگین ملی این موفقیت علمی پنجاه‌وسه درصد است.)

  موفقیت دانشجویان مؤسسه

  هفتادوشش درصد از دانشجویان کالج بلربیز در سال ۲۰۱۶ موفق به راهیابی به پنجاه دانشگاه برتر بریتانیایی شدند (براساس رتبه‌بندی تایمز و ساندی تایمز در راهنمای دانشگاه‌های برتر ۲۰۱۷).

  موفقیت دانشجویان سال اول کارشناسی

  هشتادوهفت درصد از دانشجویان سال اول کارشناسی این کالج در سال ۲۰۱۶ موفق به راهیابی به پنجاه دانشگاه برتر بریتانیایی شدند (براساس رتبه‌بندی تایمز و ساندی تایمز در راهنمای دانشگاه‌های برتر ۲۰۱۷).

  راهیابی به دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج

  موفقیت‌های علمی و تحصیلی شانزده دانشجوی این کالج در سال ۲۰۱۶ کسب مدارک علمی در دانشگاه‌های آکسفورد، کمبریج و در رشته‌های علوم پزشکی، دندان‌پزشکی و دامپزشکی را برای آن‌ها به همراه داشت. پنج نفر از دانشجویان ورودی سال ۲۰۱۷ این کالج نیز از طرف دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج پذیرش دریافت کردند.

  هزینه تحصیل در انگلستان

  این مقاله را از دست ندهید! در این مقاله با هزینه تحصیل در انگلستان بطور کامل آشنا شوید

  محیط آموزشی بین‌المللی

  تحصیل در یک محیط بین‌المللی واقعی با دانشجویانی از شصت‌وشش کشور جهان و فراهم آمدن امکان ارتباطات جهانی مستمر برای دانش‌آموختگان این کالج

   

  کسب توانایی‌ها و مهارت‌های متناسب با دنیای واقعی

  کسب مدارک کسب‌وکار (مدارکی معادل مدارک فنی‌وحرفه‌ای) معتبر از CISI و ILM و کارگاه‌‌های آموزشی و پروژه‌هایی به سرپرستی مؤسسات شهری در کالج بلربیز لندن

  راهیابی به دانشگاه‌های برتر

  بیش از صد دانشجوی این کالج در سال گذشته به ده دانشگاه برتر بریتانیا راه یافتند ( جدول اتحادیة دانشگاهی ۲۰۱۷ رتبه‌‌بندی‌‌شده بوسیلة تایمز و ساندی تایمز).

  نتایج برتر

  کسب نتایج فوق‌العاده با کمک اساتید و کادر علمی کالج بلربیز

  تحصیل در کالج بلربیز این امکان را به برای دانشجو فراهم می‌کند تا با اتکا به استعدادهای بالقوة خود به دانشگاه موردعلاقه‌اش راه پیدا کند. دانشجویان این کالج معمولاً بهترین نتایج را در A-Level به دست می‌آورند. بسیاری از آن‌ها برای ادامة تحصیل به دانشگاه‌های معتبر گروه راسل می‌روند. کارمندان این کالج با کارکنان ارشد همة دانشگاه‌های معتبر در ارتباطند، و می‌توانند با مشاوره‌های خود به دانشجویان کمک کنند تا از فارغ‌التحصیلان بسیار موفق این کالج باشند.

  موفقیت‌های ۲۰۱۶

  • هفتادوپنج درصد نمرات دانشجویان A-Level از A+ تا B بود (میانگین کشوری سال ۲۰۱۶ این موفقیت پنجاه‌وسه درصد است).
  • بیش از صد دانشجوی این کالج به ده دانشگاه برتر بریتانیا از جمله کمبریج، آکسفورد، دورهام، کالج سلطنتی انگلستان، دانشگاه مالج‌لند وارویک، مدرسة اقتصاد لندن، اکستر و لنکستر راه یافتند.

  تعهدات این دانشگاه

  مسئولین این دانشگاه برای راهیابی دانشجویانشان به بهترین دانشگاه‌ها از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنند و این به این معنی است که با فراهم آوردن مدت‌زمان طولانی تحصیل، معلم خصوصی، و مدیربرنامة مخصوص برای هر دانشجو، آن‌ها را برای رسیدن به درخواست UCAS (پذیرش دانشگاه‌ها و کالج‌ها یک سازمان ارائه‌دهندة خدمات در سطح بریتانیا است که عهده‌دار امور مربوط به پذیرش دانشگاه‌های بریتانیایی است.) یاری می‌دهند.

  1. نمرات دانشجویان کالج بلربیز برایتون در سال ۲۰۱۶

  نمرات هفتادوچهار درصد از دانشجویان A-Level، A+، A  یا  Bبود.

  1. نمرات دانشجویان کالج بلربیز کمبریج در سال ۲۰۱۶

  نمرات هشتاد درصد از دانشجویان A-Level، A+، A  یا  Bبود.

  1. نمرات دانشجویان کالج بلربیز لندن در سال ۲۰۱۶

  نمرات شصت‌ونه درصد از دانشجویان A-Level، A+، A  یا  Bبود.

  محیط آموزشی بین‌المللی

  یک محیط بین‌المللی واقعی با شصت‌وشش نماینده از ملیت‌های مختلف در کالج بلربیز

  برنامه‌های کمک‌آموزشی (تقویتی)

  برنامه‌های کمک‌آموزشی (تقویتی) مرتبط با رشتة تحصیلی دانشجویان به آن‌ها در توسعة مهارت‌های ارزشمند دانشگاهی کمک می‌کند.

  کمک به پیشرفت دانشجویان در مهارت‌های زبان انگلیسی

  اساتید این دانشگاه با کمک به ارتقا مهارت‌های زبان‌انگلیسی دانشجویان، همزمان با تجربة زندگی واقعی در بریتانیا در این زمینه به آن‌ها کمک می‌کنند.

  محیطی امن و مطمئن

  محیطی امن و مطمئن با حراست و نگهبانی شبانه‌روزی از خوابگاه‌ها

  فضایی دوستانه و صمیمی

  محیطی دوستانه و غیررسمی با کارمندانی دلسوز و مشاوران زبانی کارآزموده آمادة کمک به دانشجویان هستند.

  کمک در انجام همه کارها حتی کوچک‌ترین و بی‌اهمیت‌ترین آن‌ها

  کمک در انجام کارهای کوچکی مانند استفاده از ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی و درک چگونگی زندگی در بریتانیا.

  در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ ، ششصدوپنجاه نفر از دانشجویان این کالج موفق به راهیابی به ده دانشگاه برتر بریتانیا شدند.

  دانشگاه‌ها

  پنجاه موفقیت برتر

  هشتادونه درصد از دانشجویان A-Level کالج بلربیز در سال ۲۰۱۶ به پنجاه دانشگاه برتر بریتانیا راه یافتند.

   

  ورودی‌های موفق دو دانشگاه آکسفورد و کمبریج

  شانزده دانشجوی کالج بلربیز در سال ۲۰۱۶ برای ادامه تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندان‌پزشکی و دامپزشکی موفق به راهیابی به دو دانشگاه آکسفورد و کمبریج شدند.

  دوره فاندیشن علمی و قدرتمند

  هفتادوشش درصد از دانشجویان دوره فاندیشن علمی بلربیز در سال ۲۰۱۶ برای ادامه تحصیل راهی پنجاه دانشگاه برتر بریتانیا شدند.

  اتحادیه دانشگاه‌های برتر بریتانیا

  تحصیل در کالج بلربیز برای تحقق آرزوی تحصیل در یکی از چندین دانشگاه مشهور جهانی بریتانیا برای دانشجویان کمک بزرگی به حساب می‌آید. دانشجویان این کالج با اطمینان خاطر از پذیرفته شدن، برای دانشگاه‌های آکسفورد، کمبریج یا دانشگاه‌های معتبر گروه راسل درخواست پذیرش ارسال می‌کنند.

  دستاوردهای دانشجویان سال اول کارشناسی

  هشتادوهفت درصد از دانشجویان سال اول کارشناسی کالج بلربیز در سال ۲۰۱۶ موفق به راهیابی به پنجاه دانشگاه برتر بریتانیا شدند.

  ورود بیش از صد دانش‌آموخته این کالج به ده دانشگاه برتر

  بیش از صد دانشجوی این کالج به ده دانشگاه برتر بریتانیا از جمله کمبریج، آکسفورد، دورهام، کالج سلطنتی انگلستان، دانشگاه مالج‌لند وارویک، مدرسة اقتصاد لندن، اکستر و لنکستر راه یافتند.

  تمام حمایت‌هایی که یک دانشجو به آن نیاز دارد

  کالج بلربیز تمام حمایتی که دانشجو برای موفقیت در یک برنامة تحصیلی رقابتی مانند پزشکی، ریاضیات، اقتصاد یا معماری به آن نیاز دارد را به او ارائه می‌دهد.